Provozovatel mobilní aplikace TV2Go vyřadil z nabídky programy Novy

Mobilní televizní aplikace TV2Go v průběhu minulého týdne vyřadila z nabídky programy skupiny Nova. V její nabídce už několik týdnů nefigurují ani kanály FTV Prima. Důvodem je obchodní politika obou televizních skupin.

tv2go-banner-651

Jako první si vyřazení z nabídky vymohla Prima, nyní ji následuje Nova

Vyřazení programů televize Prima z nabídky oznámil provozovatel aplikace svým klientům e-mailem. „vzhledem k obchodní politice společnosti CET 21 spol. s r.o. jsme byli nuceni vyřadit programy ze skupiny Nova z nabídky služby tv2go. Jedná se konkrétně o kanály Nova, Nova Cinema, Fanda, Telka a Smíchov. Za vzniklou situaci se omlouváme, a děláme všechno pro to, abychom mohli tyto kanály do nabídky vrátit,“ uvedli zástupci služby TV2Go v krátké zprávě.

Podobným způsobem zdůvodnili vyřazení programů Novy před několika týdny. V rámci TV2Go nyní figurují pouze veřejnoprávní stanice ČT, RTVS a ORF, a volně šířitelné soukromé programy vyjma kanálů Novy a Primy. Diváci však mají nadále k dispozici slovenskou Markízu, Joj a další programy včetně placeného filmového kanálu Filmbox.

Aplikace je zpoplnatněná, zatím ji nabízí pouze tři kabelové společnosti

Mobilní televizní aplikaci TV2Go vyvíjí a provozuje brněnská společnost Itself. Placené programové balíčky si mohou zakoupit klienti kabelových operátorů Selfnet, CenTrio a JON.cz na jižní Moravě. Seznam operátorů by se měl v budoucnu rozšířit, nicméně momentálně platí, že pokud nejste klientem jednoho z těchto operátorů, legálně si službu nepořídíte.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: