Prima ZOOM reague na nástup Barrandova PLUS a rozšiřuje premiérový program

Kanál Prima ZOOM reaguje na příchod programu Barrandov PLUS, který se rovněž zaměřuje na dokumenty. Od 25. května přinese Prima ZOOM dvojnásobek premiér. Celý premiérový blok prodlouží až do druhé hodiny ranní.

prima-zoom-651

Prima ZOOM nově denně odvysílá osm hodin premiér

Tematické zaměření 14 programových bloků zůstává stejné, premiérový blok se však rozšíří od 18:00 do 2:00 následujícího dne. Vedení Prima ZOOM v tiskové zprávě pochopitelně komunikuje tuto změnu jako přirozenou. Výrazný programový zásah nicméně může být přímou reakcí na příchod kanálu Barrandov PLUS, který Primě ZOOM konkuruje i tím, že vysílá ve stejném multiplexu.

Každý rok přinášíme našim divákům něco nového a nečekaného, letošek nemohl být výjimkou. Zdvojnásobení počtu premiér se týká bez výjimky všech tematických bloků na Prima ZOOM,“ řiká dramaturg Pavel Němec k rozšíření programu. Zároveň poutá i na konkrétní pořady z nabídky.

Jak se projeví rozšíření programu v praxi?

V dvojnásobném přívalu premiér, který spouštíme od pondělí 25. května, bych rád upozornil například na množství špičkových cestovatelských pořadů, jako je Velké vlakové putování nebo poněkud netradiční, ale o to zábavnější titul Idiot na cestách. Milovníci adrenalinu si užijou oceňované série Jak přežít na Aljašce, Truckem po světě či soutěžní Velký útěk od producentů slavného Amazing Race: O milion kolem světa. V premiérových dílech se vrátí diváčtí oblíbenci Frank z džungle a Veterinář z Bondi Beach, úplnou a mimořádně atraktivní novinkou bude pořad Máme rádi kočky. Ve válečném bloku přidáme bonusovou porci Hitlerových válečníků a bez příkras ukážeme, jak funguje Škola pro mariňáky. Brzy dojde také na nové epizody ze série Šestý smysl: Po stopách léčitelů, kterou jsme jako první a s velkým úspěchem přinesli na české obrazovky,“ dodává Pavel Němec.

Kanál Prima ZOOM působí na trhu od roku 2013. Jde o třetí tematický program z rodiny kanálů FTV Prima. Vysílá v celoplošném multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group a Českých Radiokomunikací. Ve stejném multiplexu můžete sledovat i programy Prima love, Kino Barrandov nebo Barrandov PLUS.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,