Prima završila svou letošní zpravodajskou roadshow, měla 15 zastávek

Druhý ročník zpravodajské roadshow Prima jede za vámi je po patnácti týdnech v pomyslném cíli. Poslední zastávkou bylo v sobotu město Žatec, kam i přes extrémně tropické počasí dorazila tisícovka lidí.

Prima roadshow 2015 kamion, foto: FTV Prima

Prima roadshow 2015 kamion, foto: FTV Prima

Zábava s dobročinnými projekty a vysíláním zpráv

Celá roadshow odstartovala 2. května 2015 v Pardubicích. Zprávy FTV Prima, Krimi zprávy a VIP zprávy se vysílaly přímo z mobilního studia, Divácké zprávy pak před ním společně s diváky, kteří si v živém vysílání mohli zkusit práci reportéra. Výjimečný projekt televize Prima v sobě kloubil zábavu s dobročinnými projekty a samotným vysíláním Zpráv. Součástí každého výjezdu byly i pravidelné autogramiády moderátorů a herců TV Prima.

Jsem moc ráda, že náměstí byla opět plná. Užili si to nejen diváci, ale i celý zpravodajský tým, který se na akci podílel. Tímto jim děkuji za skvěle odvedenou práci, a divákům a návštěvníkům roadshow díky za podporu a přízeň,“ říká šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky TV Prima Jitka Obzinová.

Soutěž ve sběru vysloužilého elektra a simulované nárazy při dopravních nehodách

Partnerem roadshow se stala společnost ASEKOL, která na všech zastávkách umístila speciální maketu červeného kontejneru pro sběr vysloužilého elektra. Lidé tak mohli donést své vyřazené elektrospotřebiče a jednotlivá města vzájemně soutěžila v tom, kolik elektrospotřebičů se vybere. V projektu Koruna za kilo, který pomáhá hendikepovaným s uplatněním na trhu práce, měl nakonec nejlepší poměr množství vytříděného vysloužilého elektrozařízení na jednoho obyvatele Mělník.

Dalším partnerem roadshow byla pojišťovna GENERALI, která společně s oddělením Ministerstva dopravy ČR BESIP navštívila sedm měst, ve kterých si návštěvníci mohli přímo na místě vyzkoušet například náraz při dopravní nehodě. Unikátní mobilní studio TV Prima vyrobil slovenský architekt Jaroslav Holota, který rovněž navrhoval celou dekoraci pražského studia, odkud se v současnosti vysílají nejen všechny zpravodajské relace, ale i pořady Očima Josefa Klímy a PARTIE.

Prima roadshow 2015 – fotografie

Atmosféra v Mělníku, foto: FTV Prima

Atmosféra v Mělníku, foto: FTV Prima

Prima roadshow 2015 kamion, foto: FTV Prima

Prima roadshow 2015 kamion, foto: FTV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: