Prima mění šéfproducenta vlastní tvorby

prima1FOTO UVNITŘ – Televize Prima se rozhodla ke změně na pozici šéfproducenta vlastní tvorby. Milana Hermana nahradila Šárka Baborovská. Oznámila to mluvčí televize Jana Kocová. Baborovská se v televizním prostředí jako dramaturg a producent pohybuje již celou řadu let a její jméno je spjato s nejrůznějšími úspěšnými projekty největších televizí. Podílela se například na úspěšných seriálech Novy Pojišťovna štěstí a Ordinace v růžové zahradě, participovala i na původních seriálech a pohádkách České televize.

sarka-baborovskaKvalitní vlastní tvorba je tváří každé úspěšné televize. Rozhodli jsme se proto posílit náš tým špičkovými profesionály, kteří umějí vytvářet atraktivní pořady, schopné obstát ve stále náročnější konkurenci. Velmi proto vítáme příchod paní Baborovské. Její dlouholeté zkušenosti a jednoznačné úspěchy na poli televizní tvorby jsou zárukou a zároveň příslibem pro Primu, ale hlavně pro její diváky,“ uvedl k příchodu nové šéfproducentky generální ředitel TV Prima Marek Singer.

Prima neupřesnila jakým způsobem se původní dramatická tvorba bude nadále rozvíjet. Přítomnost Baborovské ale může naznačovat, že Prima hodlá svou tvorbu posílit a pokusit se konkurovat Nově v nejnáročnějších večerech týdne. Prima kdysi dominovala úterým a čtvrtkům s původním seriálem Rodinná pouta, čímž inspirovala Novu k vývoji konkurenčního projektu Ordinace v růžové zahradě.

Foto: Česká televize

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .