Premier league na Topfun TV v HD kvalitě, ale ne na PC

porad-premier-leaguePlatforma Topfun TV, která ve své nabídce přináší vysílání sportovního programu Slovak Sport 2 s přenosy anglické fotbalové Premier league, zařadila pro zájemce i HD verzi. Pokud ale chcete nový program sledovat online, počítejte pouze se streamingem pro mobily a tablety. Na PC placený stream od Topfun nespustíte.

Možnost volby mezi SD a HD verzí

Společnost Topfun Media, provozovatel online videopůjčovny Topfun, přidala tento týden do své nabídky také HD verzi obou kanálů Slovak Sport.  Divák má u těchto kanálů možnost volby mezi SD a HD verzí, dle kvality svého internetového připojení a to za jednu cenu.

Spuštění sportovního kanálu Slovak Sport 2, již na zahajovací kolo Premier League, bylo naší prioritou, i když jsme si byli vědomi toho, že kvalita signálu není vynikající. V současné době se nám podařilo zajistit kvalitní zdroj HD signálu pro oba kanály Slovak Sport a tak si druhé ligové kolo Premier League mohli příznivci o víkendu vychutnat i v HD kvalitě. Je zjevné, že změnou zdroje signálu se kvalita SD verze zlepšila a HD verze je ještě o poznání kvalitnější, nicméně na zlepšení kvality neustále intenzivně pracujeme,“ uvedl v tiskové zprávě obchodní ředitel Radek Přikryl.

Stream dostupný jen pro chytré televize a tablety

Topfun nabízí své služby v aplikacích chytrých televizí značek Samsung, LG, Philips, Panasonic, Sony, Gogen a Hyundai. Placený stream je možné sledovat i na přenosných zařízeních s operačním systémem Android, iOS a Windows Phone.

Většina placených programů v síti Topfun je dostupná i přes web a je tedy možné stream sledovat i na PC. Programu Slovak Sport 2 se to ale netýká, ten je dostupný pouze jen prostřednictvím chytrých televizí a mobilních zařízení. Pokud máte zájem o sledování přes web, musíte si stream předplatit přímo u provozovatele programu Slovak Sport TV.

Jediná kabelová společnost, která nabízí program Slovak Sport 2 s přenosy Premier League je společnost Telefonica a její platforma O2 TV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: