Posílání zákazníků našich partnerů ke konkurenci není naší taktikou, říká šéf Skylinku

Šéf satelitní služby Skylink Jaromír Glisník se otevřeně vyjádřil k aktuálnímu sportu s Novou. V důsledku tohoto sporu nemají klienti Skylinku k dispozici žádný z programů Novy v HD kvalitě.

jaromir-glisnik-651

Nova prý porušila vzájemnou dohodu

Jaromír Glisník v rozhovoru pro web Parabola.cz uvedl, že přerušení distribuce HD kanálů Novy je porušením vzájemné dohody. „Devět měsíců náročného jednání vyústilo v květnu letošního roku v dohodu jednoznačně stvrzenou právním oddělením CET 21 (provozovatel stanic skupiny Nova – pozn. red.). Přerušení HD distribuce je porušením této dohody,“ uvedl Glisník.

Vyjádřil se i k dalším aspektům komunikace Novy, která přímo doporučila dotčeným divákům, aby začali využívat služby jiného operátora – toho, kdo nabízí i HD programy. „Skylink a Nova budou koexistovat po mnoho příštích let. I my bychom mohli sáhnout ke krokům, které poškodí zájmy CET 21. Nepovažujeme to však za rozumné. Jednoho dne se dohodneme a jde nám o to, aby stín, který zůstane za dnešním konfliktem, byl co nejmenší,“ řekl Jaromír Glisník, zástupce provozovatele platformy Skylink.

V další odpovědi dodal, že posílání zákazníků ke konkurenci není jejich taktikou.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .