Podzim na Nově: Doktoři z Počátků dvakrát týdně, nová Kriminálka Anděl a hudební Chart show

Původní seriál Doktoři z Počátků má našlápnuto stát se další programovou stálicí, od září poběží dvakrát týdně. Podzimní program počítá i s premiérovou čtvrtou řadou Kriminálky Anděl a hudebním pořadem Chart Show.

Seriál Doktoři z Počátků překvapivě poběží dvakrát týdně. Foto: TV Nova

Seriál Doktoři z Počátků překvapivě poběží dvakrát týdně. Foto: TV Nova

Nova se pouští do přímého střetu s Prmou, divák si bude muset vybrat

Nova vyráží do podzimního seriálového souboje s Primou v plném nasazení, svému konkurentovi nedává moc velký manévrovací prostor. Kromě tradičního podvečerního seriálu Ulice a prakticky neporazitelné Ordinace totiž překvapila oznámením, že zaplní až pět večerů týdně vlastní dramatickou tvorbou. Dobrou zprávu má pro fanoušky seriálu Doktoři z Počátků, který původně vznikl jako letní spin-off známější Ordinace v růžové zahradě. Nyní má tento seriál našlápnuto stát se další programovou stálicí právě vedle Ordinace 2.

Doktoři z Počátků nyní poběží dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve středu večer. Uvolněné programové okno v neděli vyplní nová řada Kriminálky Anděl a na nedělní večer zařadí Nova i reprízy stále populárního sitcomu Comeback. Z pohledu vlastní tvorby tak bude letošní podzim silně konkurenční, jelikož Prima bude mít k dispozici čtyři své vlastní tituly. Mimo zavedeného seriálu Cesty domů už nyní nabízí divákům Svatby v Benátkách. K tomu ještě přidá připravovaný titul Všechny moje lásky a ve spolupráci s Jihomoravským krajem připravuje seriál Vinaři.

Hudební talentovou show nahradí prohlídková Chart show

Nova sice letos neuvede žádnou další talentovou show ve stylu SuperStar nebo Hlasu, výpravné hudební produkty však zcela neopustila. Ve spolupráci s Markízou připravuje nový licencovaný produkt Chart show, který bude mapovat hudební scénu z různých úhlů. Vážnost projektu umocní pódiová produkce s hosty. Chart show lze přirovnat například k hledání Hitu století, který Slovenská televize uvedla v roce 2007. O konkrétním nasazení ale zatím nebylo rozhodnuto, proto Chart show absentuje v předběžném programovém schématu.

Ohlášen je i titul Vaření s Láďou Hruškou, který rovněž ještě nemá své místo v programu, nicméně jeho nasazení se předpokládá na víkend. Po Jiřím Babicovi tak může Nova vyprodukovat další televizní kuchařskou hvězdu. Láďa Hruška si však musí dát pozor, aby si v komunitě vybudoval lepší jméno než Babica, který byl dlouhodobě terčem kritiky nejen svých kuchařských kolegů.

Místo Hlasu připravuje Nova ve spolupráci se slovenskou Markízou licencovaný projekt Chart show

Místo Hlasu připravuje Nova ve spolupráci se slovenskou Markízou licencovaný projekt Chart show

Z českých filmů čtvrtý Kameňák, Babovřesky nebo Příběh kmotra

Pro sobotní večer slibuje Nova české filmy, například Kameňák 4, Babovřesky nebo thriller Příběh kmotra. Páteční večery obstarají zahraniční snímky. Zmínku si zaslouží animované filmy Madagaskar 3 a Legendární parta. Nova zařadí i několik akčních filmů, například Red 2 s Brucem Willisem, Cizinec s Johnnym Deppem nebo Salt s Angelinou Jolie.

Z premiérových zahraničních seriálů uvede Nova další řadu Kriminálky Las Vegas s pořadovým číslem 14. Premiérově je připraveno i pokračování Námořní vyšetřovací služby nebo Lovců zločinců a Nova odpremiéruje i seriál Nebezpečná identita.

nova-schema-podzim-2014

Nova Cinema uvede Pád třetí říše nebo Počátek

Z podzimního programu Nova Cinema mohou diváky zaujmout filmy Počátek s Leonardem DiCapriem v hlavní roli, World Trade Center o policistech zachraňujících oběti teroristického útoku 11. září, Pád Třetí říše s výkonem Bruna Ganze v roli Hitlera. Mladší diváky bude bavit medvěd grizzly Boog, a to hned ve dvou dílech Lovecké sezóny. Ze seriálů uvede Nova Cinema premiérový titul Laskavý dotek s Jennifer Love Hewitt v hlavní roli.

nova-cinema-schema-podzim-2014

Fanda poutá na seriál Arrow a kriminálky

Mužský kanál Fanda přinese premiérové díly druhé sezóny akčního seriálu Arrow a nové případy Kriminálky New York a Kriminálky Las Vegas. K tomu se přidají Lovci zločinců, či Kobra 11. Z filmových snímků bude uveden Kult hákového kříže, Takoví normální zabijáci nebo film v režii bratrů Coenů Tahle země není pro starý. Ze sportovních akvizic by měla být největším programovým tahákem fotbalová Evropská liga UEFA nebo tenisový ATP Masters Finals.

fanda-schema-podzim-2014

Nova sport si ponechává NHL, MotoGP a golfovou Evropskou PGA

Nova sport i v příští sezoně přinese produkt, který ji charakterizuje ještě z dob někdejší Galaxie – přímé přenosy hokejové NHL s takřka denní periodicitou. Část přenosů umístí i na Fandu. Podobný model uplatní u fotbalové Evropské ligy UEFA, v rámci závodního seriálu MotoGP a u části tenisových přenosů ATP World Tour 2014 včetně Turnaje mistrů v Londýně. V portfoliu má golfovou Evropskou PGA Tour a minimálně do konce letošního roku bude vysílat i přenosy z basketbalové NBA.

nova-sport-podzim-2014

Smíchov uvede tradiční tituly a zreprízuje několik filmů

Sitcomový kanál SMÍCHOV nabídne tradiční tituly Přátelé, Dva a půl chlapa nebo 2 $ocky. Z filmů to bude několik děl s Pierrem Richardem, pro mladší uvede Smíchov komedie Road Trip, Eurotrip, Těsně vedle nebo Bratři z donucení.

smichov-schema-podzim-2014

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .