Platforma Skylink rozšiřuje programovou nabídku o šest stanic

skylink-tv-iconProvozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink rozšíří programovou nabídku o šest nových. Zařadí dokumentární kanál Crime & Investigation a pět programů z dílny provozovatele hudební televize MTV, včetně populární stanice VH1 Classic. Z nabídky ale zmizí MTV Live HD a nebude k dispozici ani standardní verze kanálu History.

V nabídce Skylinku se v průběhu tohoto a příštího týdne objeví Crime & Investigation, Nickelodeon, MTV Rock, MTV Dance, VH1 a VH1 Classic. Program History Channel ve standardní verzi bude nahrazen programem History Channel HD, tedy programem vysílajícím stejné pořady, ale s vysokým rozlišením obrazu HD. Pro některé diváky to ale může znamenat ochuzení programové nabídky, jelikož pokud nemáte HD přijímač, přijdete o tento kanál. Rovněž z nabídky zmizí kanál MTV Live HD. Tuto změnu ale provozovatel kompenzuje zařazením dalších pěti programů z portfolia Viacom / MTV Networks.

Zájemci o příjem těchto programů budou nicméně muset sledovat kanály na dvou pozicích. Zatímco televize Crime & Investigation, Nickelodeon a History Channel HD budou dostupné z původní pozice Skylinku 23,5 st. východně, tak nové programy MTV a VH1 je nutné přijímat z pozice 19,2 st. východně.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: