Nové tváře TV Prima? Bolek Polívka, Iva Pazderková, Martin Dejdar a další

prima-sidlo-167Zástupci televize Prima na dnešní tiskové konferenci v hotelu Hilton představili programové novinky pro letošní jaro. Diváci se mohou těšit na nový zábavný pořad Bolka Polívky, Pekelnou výzvu s Ivou Pazderkovou. Snad zaujme i nová řada reality show Farmář hledá ženu, VIP Prostřeno či finále České Miss. Zůstává i Jan Kraus a samozřejmostí jsou nové díly seriálu Cesty domů.

Polívka na víně a Pekelná výzva pro Ivu

Skupina FTV Prima si troufá ve sledovanosti dorovnat Novu nejpozději letos na podzim. I proto nasazuje několik nových formátů pro letošní jaro a kontinuálně naváže na úspěšné projekty v průběhu celého roku. Jak na dnešní tiskové konferenci zdůraznil programový ředitel FTV Prima Petr Vladyka, některé podzimní pořady nebyly obnoveny, jelikož se jednalo o sezónní záležitosti. Žádná z podzimních novinek ale podle něj nepropadla.

Jaro bude testem popularity na obrazovkách Prima family pro řadu osobností. Bolek Polívka dostane nový zábavní pořad „Polívka na víně“, Iva Pazderková bude uvádět show Pekelná výzva. Prostor dostane i všudypřítomný herec a moderátor Martin Dejdar společně s Tomášem Macháčkem v novém pořadu Vylomeniny, ke kterému ale vedení Primy zatím neposkytlo bližší informace. Pokud by ale šlo o obdobný pořad, který se kdysi vysílal na Slovensku, měla by to být mírně recesistická show postavená na osobnostech moderátorů, v níž náhodní soutěžící plní různé úkoly. Prima podobný formát vysílala už v minulosti, tehdy stejnojmenný pořad moderoval Libor Bouček.

prima-family

Tradiční pořady doplní Česká Miss

Na obrazovky se po krátké pauze vrací seriál Cesty domů. Mimo to Prima hodlá i nadále těžit z krátkodobého úspěchu formátu VIP Prostřeno, který se vyznačuje zajímavým poměrem ceny a sledovanosti. Laďka Něrgešová provede diváky třetí řadou reality show Farmář hledá ženu. Na obrazovce se bude i nadále objevovat partička známých herců a komiků každé pondělí v pořadu Partička. Jiří Krampol může bavit diváky svým notoricky známým pořadem Nikdo není dokonalý každé úterý a herec Jan Kraus se bude i nadále pokoušet o talkshow po vzoru amerických late night shows – vždy v pátek.

V programu na únor je zařazeno i finále soutěže Česká Miss, kde bude jedním z hostů i Karel Gott. Dlouholetý zlatý slavík s uznáním odevzdal žezlo Tomášu Klusovi, i nadále ale zaslouženě patří mezi divácky nejvyhledávanější celebrity.

Prima Cool sází na Ligu mistrů, ZOOM na dokumenty

Kanál Prima Cool zaměřený na muže bude i nadále vysílat přenosy atraktivní fotbalové Ligy mistrů. Na Primě si ale rovněž slibují mnoho od nového dokumentárního programu Prima ZOOM, který startuje vysílání v pátek večer ve 20 hodin. Jako bonus pro diváky nabídne sadu desítek hodin premiérových dokumentů, které odvysílá v průběhu víkendu. Od pondělí pak najede na klasickou smyčku tří premiérových dokumentů denně, které doplní reprízami z předchozího dne.

prima-cool

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .