Nova vybere z archivu SuperStar, Slavíka a v premiéře uvede Michala Davida

ohnostroj

České komerční televizní stanice odhalily svá silvestrovská a novoroční programová schémata. Televize Nova pojala oslavy nadcházejícího roku velmi skromně a do programu nasadí téměř výhradně archivní pořady, jedinou premiérou bude záznam vystoupení Michala Davida v Lucerně. Novácký program Fanda zahájí rok 2013 „nahými zprávami“ Red News a South Park.

Nova v prime-time „vymete“ archivy

Televize Nova zahájí den s filmy Vesničko má středisková (7:50), Od zítřka nečaruji (9:30) a Třetí princ (11:00). Hlavní večerní zpravodajská relace Televizní noviny začne mimořádně už v 17:15 a po jejich skončení bude následovat komedie Slunce, seno, erotika. V 19:30 nemůžou chybět každoroční Silvestrovské Televizní noviny s přebrepty moderátorů a redaktorů.

Hlavní večerní program je sestaven zejména z výběrových pořadů. Předvojem stěžejního jarního projektu v roce 2013 bude „SuperStar Silvestr„, televize nabídne vybrané momenty z dosavadních ročníků pěvecké soutěže. To nejlepší ze Slavíků (22:10) je název sestřihu hudebních vystoupení ze stejnojmenné pěvecké ankety. Michal David v Lucečerně s hosty Ricchi e Poveri začínají ve 22:50. Výběr hitů z pořadů TV Nova „Hity z Václaváku“  mají své místo pět minut po půlnoci.

Na Nový rok uvede TV Nova první díl filmů Jak básníci neztrácejí naději. Ve 20:20 nesmí chybět novoroční komedie S tebou mě baví svět, po skončení následuje Desperado.

nova

Fanda vstoupí do Nového roku s Red News

Nova Cinema zahájí hlavní vysílací čas ve 20:00 filmem Jack Frost, poté nasadí snímek Operace Boeing 747 a večer zkončí repríza Mr. Bean s epizodou „Udělej si sám, pane Beane“ (předtím uvede díl dopoledne TV Nova). Prvním snímkem v Novém roce bude film Barbarella, jedná se o francouzsko-italský erotický sci-fi film z roku 1968. Na Nový rok nasadí Nova Cinema snímek Ostrov (20:00) a Věk draků (22:20).

Fanda mírně upraví tradiční schéma. Ve 20:05 nasadí snímek Rocky 5, poté Ricky Bobby (22:00). Do Nového roku mohou diváci Fandy vstoupit s Red News, pět minut po půlnoci uvede Městečko South Park a Třetí hlídku. Na Nový rok bude divákům dělat společnost Krvavá stopa.

Česká MTV program nebude nijak měnit, jedinou specialitou je BEST OF BACKSTAGE 2012: „Určitě jste si během roku užili nějaký ten festival, koncert nebo sportovní akci. Kamery MTV byly také u toho! Připravili jsme pro Vás výběr toho nejlepšího z pořadu Backstage.“

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. Ivo Rottenberg

      To neberte vážně, jsou i horší věci – 1.1.2013 to masakr!!!

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .