Nova Sport odvysílá utkání českých týmů v Evropské lize na obou svých programech

Po zápasech prvního kola skupinové fázy Ligy mistrů vstupuje do své základní části i druhá pohárová soutěž Evropská liga. Letos v ní má český klubový fotbal až trojnásobné zastoupení.

televize-fotbal-grafika

Nové studio, dva zápasy souběžně

V rámci nové sezóny Evropské ligy UEFA připravují kanály NOVA Sport 1 a Nova Sport 2 pro své diváky zcela nové originální studio. “Jeho hlavní součástí je velkoplošná digitální LED obrazovka, na které nabídneme našim příznivcům exkluzivní komentáře a rozbory zápasů s našimi komentátory a jejich hosty,“ prozradil vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel.

Nova nabídne na obou svých sportovních programech až čtyři zápasy z každého hracího dne. Dnes, tedy ve čtvrtek 17. září od 18:40 mohou diváci shlédnout zápasy prvního kola skupinové fázy, v nichž se představí i české kluby Viktoria Plzeň (Nova Sport 1) a Slovan Liberec (Nova Sport 2). Moderátor Petr Suchoň bude mít ve studiu dvojici hostů – Vladimíra Šmicera s Jozefem Chovancem.

Pokud nemá váš operátor v nabídce Novu Sport 2, jediným řešením je Voyo

Po utkání dvou český týmů bude fotbalový večer pokračovat ve 21 hodin zahraničními souboji. Na NOVA Sport 1 změří své síly řecký tým APOEL Nikósie s německým Schalke 04. NOVA Sport 2 nabídne zápas základní skupiny J mezi Tottenham Hotspur z Anglie a Karabach Agdam z Azerbájdžánu.

Vzhledem k omezené dostupnosti programu Nova Sport 2, jenž prakticky nevysílá přes satelit budou muset příznivci Slovanu Liberec sledovat utkání buďto v nabídce klasických kabelových operátorů nebo přes internet. Online stream Novy Sport 2 je dostupný legálně přes videotéku VOYO.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .