Nova Sport 2 už testuje, u kabelových operátorů je naladěná na televizních přijímačích

Na ostrý start kanálu se sportovní diváci mohou připravit 5. září v 15 hodin. Do té doby si mohou diváci zkontrolovat, že došlo k naladění tohoto kanálu na jejich televizních obrazovkách. V období do oficiálního startu kanálu poběží na nové pozici NOVA Sport 2 ve smyčce sportovní showreel s ochutnávkou sportů, které na tomto programu poběží.

nova-sport-objev-rychlost-651

Druhý sportovní kanál Novy zařadí kabeloví operátoři

Nova Sport 2 bude automaticky naladěná na set-top-boxech od kabelových a IPTV operátorů, divák ji tedy najde na některé programové pozici. V případě, že používá pro příjem kabelové televize vlastní přijímač, musí provést i vlastní přeladění.

V sobotu 5. září odstartuje NOVA Sport 2 v 15:00 pořadem s názvem Objev svůj sport. „Moderátor Petr Suchoň vyzpovídá ve studiu komentátory a sportovce. Diskutovat se bude především o klíčových sportech, které nový sportovní kanál nabídne. Jde o sporty, které plní obrovské stadiony a haly v zahraničí a v Česku zatím nedostaly velký prostor,“ prozradil vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel.

Největším tahákem přenosy z fotbalové Evropské ligy a zámořské basketbalové NBA

Hlavními tématy bude nejlepší basketbalová liga světa NBA, mezinárodní ragby, světové turnaje v šipkách, prestižní liga bojovníků UFC a také fotbalová Evropská liga. V ní si letos zahrají hned tři české týmy – Sparta, Plzeň a Liberec.

Historicky prvním živým přenosem bude na NOVA Sport 2 rugby. V 15:25 začíná souboj tradičních rivalů Anglie a Irska a poté v 17:55 další atraktivní bitva Wales vs. Itálie.
Diváci, kteří mají zájem o kompletní nabídku prémiových kanálů NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2, si mohou předplatit službu VOYO nebo se obrátit na svého operátora.

nova-sport-adrenalin-651

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: