Nova ovládla nedělní večer seriálem Doktoři z Počátků

nova-spirala-651

Původně letní experiment televize Nova se seriálem Doktoři z Počátků se dostal do fáze, kdy je vedle Ordinace v růžové zahradě a Ulice dalším důležitým pilířem sledovanosti pro hlavní kanál skupiny Nova. Ukázalo se to i v neděli večer, kdy tento seriál ovládl výsledky sledovanosti.

Od konce loňského roku byl přitom nedělním diváckým tahákem povídkový seriál České televize Škoda lásky, kde zaujala především postava Karla Gotta v úvodním příběhu. I další příběhy si však udržely pozornost více než jednoho milionu diváků. To se změnilo po návratu seriálu Doktoři z Počátků, který v neděli vystřelil nad hranici 1,5 mil. diváků starších patnácti let. Cyklus Škoda lásky České televize se dostal těsně pod hranici jednoho milionu diváků. Tento cyklus ale není dlouhodobým projektem a blíží se ke konci.

Nejsledovanějším vlastním pořadem televize Nova v uplynulém týdnu v komerční cílové skupině diváků 15-54 let byl seriál Ordinace v růžové zahradě 2 s podílem na publiku 43,70 %. Denní seriál Ulice zaujal v průměru 42 procent diváků u televize. Nejsledovanějším filmem minulého týdne na Nově se stal titul Neznámý, ten se vysílal v sobotu večer a zaujal 34 procent diváků věkové skupiny 15-54 u obrazovek. O těchto výsledcích informovala mluvčí televize Nova Anna Suchá.

Na diváky o víkendu útočila i televize Prima několika novými pořady. Ještě ve středu odvysílala úvodní díl nové publicistické relace Očima Josefa Klímy. V pátek nasadila reality show Farmář hledá ženu a zábavného pořadu Vylomeniny, v sobotu odvysílala úvodní díl show Máme rádi Česko. Podrobnější informace přinášíme v článku Prima spustila nové formáty včetně Farmáře a show Máme rádi Česko.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: