Nova láká na přenosy z tenisového Wimbledonu, avizuje 80 utkání

Letošní ročník třetího grand slamu sezony, slavného Wimbledonu se znovu objeví na obrazovkách Novy sport i televize Fanda. Skupina avizuje přibližně 80 tenisových přenosů a 163 hodin živého vysílání z tohoto tenisového turnaje.

wimbledon-651

Živé přenosy tradičně na Nova sport a TV Fanda

Skupina Nova svým divákům zprostředkovává Wimbledon už od roku 2009. Původně šlo o produkt exkluzivně dostupný na placené televizi Nova sport s finálovými přenosy na hlavním programu. Nyní Nova zpřístupňuje vybrané přenosy i na bezplatně dostupném programu Fanda. Přímé přenosy budou rozděleny mezi oba zmíněné kanály televize Nova, které sama skupina označuje pojmem sportovní. Živé vysílání budou moci sledovat i předplatitelé videotéky Voyo.

Stanice Nova Sport nabídne svým předplatitelům exkluzivní zápasy s důrazem na utkání českých reprezentantů každý den už od 12.30 až do 21 hodin. Shrnutí celého hracího dne odvysílá ve 23:30. Řadu atraktivních zápasů mohou v době turnaje sledovat i diváci televize Fanda, zde bude vyhrazen čas od 14 hodin až do osmi večer. Několik posledních dní se bude programová nabídka překrývat, finálové souboje poběží na obou kanálech zároveň.

Šance největších favoritů jsou vyrovnané

Letos je turnaj mimořádně zajímavý tím, že ani jeden z hlavní čtveřice tenistů nedominuje a šance na vítězství jsou velmi vyrovnané. Největší šanci mezi českými tenisty má Tomáš Berdych, kterému travnatý povrch sedí a do finále se dostal už před čtyřmi lety. Horkým favoritem je i Radek Štěpánek, kterému se nedávno podařilo vyřadit Andy Murrayho v Queen‘s Clubu,“ říká Vojtěch Bidrman, hlavní komentátor tenisových přenosů na kanálech Novy.

K hlavním favoritům letošního ročníku nejsledovanější tenisové soutěže patří Roger Federer, Rafael Nadal, loňský finalista Novak Djoković a vítěz posledního ročníku Andy Murray, který má výhodu domácího prostředí. K hlavním českým hvězdám patří Tomáš Berdych a Radek Štěpánek. Mezi ženami jsou favorizované zejména Serena Williamsová, Viktoria Azarenková a Maria Šarapovová.

Za česká želízka v ohni můžeme považovat Lucii Šafářovou a Petru Kvitovou, která do letošní sezony příliš úspěšně nevstoupila, ale jako vítězku Wimbledonu z roku 2011 ji určitě nikdo podceňovat nebude. Diváci se mohou těšit i na vybraná utkání ve čtyřhře, kde mezi favority určitě patří dvojice Radek Štěpánek s Leanderem Paesem nebo Lucie Hradecká s Michaëllou Krajicekovou.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .