Na podzim zaplaví ČT talk-show – Cibulka, Donutil, Šíp a Těžkej Pokondr

ct1_velkeperexJeště jsme ani nezačali druhou polovinu léta, do podzimního startu hlavní televizní sezóny je stále daleko, přesto už se začínají objevovat poměrně zaručené informace o televizních novinkách. Česká televize chystá několik talk-show, již dříve avizovanou novinku s Miroslavem Donutilem, dále odvysílá veřejnoprávní Jednička povídání obohacené o ukázky z archivu, zhlédnout prý budeme moci i Talk Show Pokondr Live.

Od září budou diváci České televize moci sledovat až čtyři pořady s nálepkou „talk-show“, veřejnoprávní stanice využije potenciál Miroslava Donutila, pokračovat bude v osvědčeném formátu Karla Šípa. Kromě toho zhlédneme povídání pod taktovkou Aleše Cibulky nebo dua Těžkej Pokondr.

ČT1 bude konkurovat Ordinaci Alešem Cibulkou

V Divadélku ve Slaném se bude odehrávat talk-show s názvem „Kolo plné hvězd„, informaci potvrdil zdroj z České televize serveru Digizone.cz. Formátu, jenž bude moderovat Aleš Cibulka, budou konkurovat čtvrteční díly Ordinace v růžové zahradě na TV Nova, dosud v tomto čase vysílala ČT vědomostní hru Vysoká hra. Aleš Cibulka si bude každý týden zvát známé osobnosti.

Z ARCHIVU: Jednička ode dneška s upraveným programem

Během povídání bude moderátor na kole štěstí náhodně vytáčet scénky z archivu České televize. Připomeňme, že první půlrok 2011 v úterý vysílala Česká televize střihový formát 20 filmových sezón v České televizi, ve středu pak Komici na Jedničku. V osmdesátých letech vysílala Československá televize pravidelný pořad s Karlem Gottem právě v Divadélku ve Slaném.

cibulka_andrlova_pantucekAleš Cibulka aktuálně pro Českou televizi chystá pořad O češtině. Na Dvojce ČRo pravidelně provází talk-show Tobogan. Zdroj: Archiv České televize

Osvědčený Donutil a zkušený Pokondr

Talk-show Aleše Cibulky nebude jedinou novinkou. Už dříve Česká televize uvedla, že využije potenciál Miroslava Donutila, jeho novinka „Trumfy Miroslava Donutila“ by měla nasadit na sobotní osmou hodinu. V neděli v této televizní sezóně známý český herec s reprízovým cyklem „3 plus 1 s Miroslavem Donutilem„, pravidelně porážel i Česko Slovenskou SuperStar. Jednat se má o klasickou „one-man-show“.

PŘEČTĚTE SI: Televizní sezóna 2010/2011 za námi, programové týdeníky byly prakticky zbytečné

Zábavu má představovat i Talk Show Pokondr Live, moderátory budou samozřejmě pánové Miloš Pokorný a Roman Ondráček. Duo Těžkej Pokondr vysílá ve všední dny svou show na Frekvenci 1, krátce po deváté hodině dopolední si pravidelně zvou za mikrofon hosty. Také na podzim zůstává na svém místě Karel Šíp a jeho Všechnopárty.

vsechnoparty_sipKarel Šíp a jeho populární talk-show Všechnopárty bude pokračovat i v září. Zdroj: Archiv České televize

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .