Mňam TV přešla od zkušebního k ostrému vysílání, náběh bude postupný

Nová volně vysílající kulinářská televize Mňam TV přešla od promo smyčky ke standardnímu programu. Nový program mají k dispozici diváci Regionální sítě 8, objevila se i v nabídce kabelového operátora UPC.

mnam-tv-651

Prozatím dominuje převzatý obsah s českým dabingem

Provozovatel nové kulinářské televize Mňam TV avizoval zahájení vysílání na neděli 15. února, následně start posunul o pět dní. Programový náběh bude ale postupný. Většinu vysílání budou v prvních měsících tvořit akviziční pořady o vaření a zdravém životním stylu. Vlastní obsah zařadí vedení stanice později.

Mezi mediálně nejznámější tváře nového projektu budou patřit kuchaři Emanuel Ridi nebo Jaroslav Žídek. Toho prvního znají především diváci televize Prima z pořadu S Italem v kuchyni, druhý spolupracoval se slovenskou televizí Joj na tamní verzi show Ano, šéfe. Ze zahraničních pořadů se objeví například show Jamieho Olivera nebo Hestona Blumenthala.

Mňam TV naladíte, když přijímáte Slovak Sport nebo TV Noe

Ambicí provozovatele je získat v průběhu několika let podíl na sledovanosti ve výši tří procent. K tomu má přispět především celoplošné pokrytí v rámci Regionální sítě 8 Českých Radiokomunikací a zařazení do nabídek řady kabelových operátorů. Televize už vysílá v rámci sítě největší kabelové společnosti UPC, od března ji do své televizní služby zařadí i společnost O2.

Příjem bude možný i pro abonenty platforem Skylink a CS Link, ale pouze s využitím HD přijímače. Mňam TV ale bude prozatím k dispozici pouze ve standardním rozlišení.

Pokud přijímáte televizi pouze na klasickou anténu, Mňam TV naladíte vedle stanic Sport 5, NOE TV, Slovak Sport.TV 2 nebo Óčko Expres. Pokud tedy máte na svém set top boxu naladěný alespoň jeden z těchto programů, budete moci přijímat i Mňam TV. Pro aktualizaci seznamu programů doporučujeme přeladit váš set top box.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: