Mňam TV bude mít sesterský kanál o zvířatech MŇAU

Provozovatel Mňam TV nedávno avizoval spuštění možného druhého kanálu pro český trh. Projekt má nyní reálné kontury – v září začne vysílat televize MŇAU TV se zaměřením na domácí zvířata.

mnau-kocici-televize

Dokumentární a interaktivní kanál o zvířatech

Spuštění nového kanálu MŇAU TV potvrdila provozní společnost CE Media oficiálnľ včera podvečer. Kanál bude vysílat v multiplexu 4, tedy tam, kde působí i Mňam TV a žánrové kanály skupiny Nova. Začátek vysílání přijde právě v čase, kdy se kulinářská Mňam TV rozšíří o lifestylové pořady, celovečerní filmy a pravidelnou noční talkshow.

Nový kanál počítá s o něco většími počátečními náklady než Mňam TV, ale by mít levnější provoz. Každý z našich kanálů oslovuje trochu odlišnou cílovou skupinu, ale jedno mají společné – rádi bychom dosáhli toho, aby si je lidé automaticky spojovali s pozitivními zážitky,“ potvrzuje generální ředitel CE Media Pál Milkovics.

Cílovou skupinou zejména ženy a deti

Z jeho vyjádření lze usuzovat, že primární náplní vysílání budou dokumentární akvizice a větší část startovních investic půjde zřejmě na nákup licencí k pořadům nebo produkci vlastního obsahu. „Ve střednědobém výhledu máme podobný cíl jako u Mňam, tedy tříprocentní podíl na trhu. Budeme samozřejmě vytvářet vlastní atraktivní obsah, ale navíc existuje a neustále vzniká bezpočet zajímavých materiálů od samotných majitelů. Přímé zapojení diváků bude jednoznačně tvořit důležitou součást vysílání,“ dodal Pál Milkovics.

Mediální firma CE Media provozuje na českém trhu právě televizi Mňam TV a do svého portfolia začlení i chystaný druhý kanál.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .