Lucii Borhyovou nahradí v Televizních novinách Kristína Kloubková

koranteng-kloubkova-651

Ve večerních Televizních novinách se už tuto nedělí představí nová moderátorská dvojice. Lucii Borhyovou nahradí vedle Reye Korantenga moderátorka Kristina Kloubková, která doposud moderovala v jiných částech dne. Lucie Borhyová se s diváky rozloučila ve středu před svým odchodem na plánovanou mateřskou dovolenou.

Jsem velmi potěšena, že budu zastupovat Lucku po dobu její mateřské dovolené. Je to pro mě splnění snu a obrovská výzva, beru to velice zodpovědně a pevně věřím, že budu nejen pro diváky, ale hlavně pro Reye dobrou partnerkou, o kterou se bude moci opřít,“ sdělila k nástupu do hlavní zpravodajské relace Kristína Kloubková v oficiální tiskové zprávě.

Za celý tým Televizních novin přeji Lucii hodně zdraví a krásných společných chvil s oběma svými dětmi a celou rodinou. Děkuji jí za spolupráci, která trvá už více než patnáct let a věřím, že po brzkém návratu z mateřské dovolené se s Lucií budeme my i diváci setkávat několik dalších let,“ dodává ke změně Martin Švehlák, ředitel zpravodajství a sportu skupiny Nova.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: