Kino Barrandov je zatím dostupné pouze na běžnou anténu a v kabelovkách

kino-barrandov-651

Nový filmový a seriálový kanál Kino Barrandov je v prvních dnech vysílání dostupný omezenému počtu diváků. Vysílá sice celoplošně a šíří ho řada kabelových společností, zatím ale není dostupný přes satelit.

Kino Barrandov vysílá od 18. dubna a je dostupné na běžnou anténu v multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group. K tomuto přijmu vám postačí běžný set top box. Nový kanál vysílá ve stejné síti jako stanice Prima love. Pokud se vám v nabídce i přesto nezobrazil, doporučujeme zopakovat automatické ladění přijímače.

Některé kabelovky Kino Barrandov nemají, čekají na signál ze satelitu

Zákazníci kabelových operátorů by měli mít Kino Barrandov k dispoizici automaticky, ovšem i zde se najdou výjimky. Některé kabelové společnosti totiž nemají toto vysílání kde nabrat. Část z nich získává signál českých televizí ze satelitu, tam ale Kino Barrandov prozatím nevysílá. Pokud jste tedy klientem některého z menších kabelových operátorů v regionech, nový kanál Kino Barrandov vám nemusí být k dispozici.

S určitostí lze tento program sledovat u největších kabelových společností UPC Česká republika a O2 TV. Kino Barrandov by u těchto operátorů mělo být dostupné v nejnižší programové nabídce.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: