Hudební televize ÓČKO vysílá z nové adresy, v červnu představí i nové studio

Hudební stanice ÓČKO poprvé ve své třináctileté historii změnila adresu. Nově vysílá z Anděl Media Centra na pražském Smíchově, kde sídlí mateřská mediální skupina MAFRA. V úterý 9. června oficiálně představí i nové studio.

ocko-expres-651

Strategický přesun završí propojení mediatypů v rámci Mafry

Hudební stanice ÓČKO se po bezmála 13 letech existence přemisťuje se do budovy, kde sídlí mediální skupina MAFRA, do jejíhož portfolia ÓČKO patří. Připomeňme, že z dosavadní budovy v pražských Košířích vysílala televize od svého vzniku. Původně ji diváci znali pod názvem Stanice O, později přešla k familiárnímu označení ÓČKO.

Jedná se o strategický přesun, kterým chceme efektivně završit propojení všech mediatypů v rámci celé skupiny MAFRA,“ říká předseda představenstva mediální skupiny MAFRA Štěpán Košík. Stěhování stanice probíhalo ve třech etapách. V první, technologicky nejsložitější, se přesunulo vysílací pracoviště televize. Poté následovalo přemístění kancelářského zázemí ÓČKA a poslední etapa vyvrcholí samotným otevřením nového studia.

Kulturní program v rámci akce Otvíračka

Veřejnosti bude nové studio představeno v úterý 9. června 2015. V rámci akce pojmenované symbolicky Otvíračka zahrají na pódiu přímo v prostorách Anděl Media Centra přední mladí představitelé české pop-music, které diváci znají z vysílání ÓČKA. Vystoupí například Ewa Farna, Voxel, ATMO Music nebo skupina Slza. O zábavu se dále postarají jezdci a skateboardisté ze Zabil.cz Crew, hráči amerického fotbalu Stallions.

Otvíračka začíná v 11:00, hlavní bod programu, kterým je slavnostní otevření studií, se uskuteční v 15:00. Celou akci bude živě streamovat iDNES.cz a Otvíračkou bude provázet moderátorka Tereza Tobiášová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: