FTV Prima bude mít po pěti letech výkonného ředitele

prima-sidlo-167Společnost FTV Prima bude mít vedle generálního ředitele i novou funkci výkonného ředitele. Tím se od 1. Července stane Pavel Kejla, dosavadní výkonný ředitel sdružení Opera komunikační agentury Omnicom Media Group, které zajišťuje nákup mediálního prostoru pro klienty různých mediálních agentur. Nynější generální ředitel FTV Prima Martin Konrád se má věnovat strategickým úkolům a rozvoji skupiny Prima.

Televize Prima už v minulosti měla funkci výkonného ředitele. Bylo to v letech 2007 a 2008, tedy krátce po vstupu skandinávského investora, společnosti Modern Times Group / MTG, do firmy FTV Prima. Tehdy si tento investor dosadil na post výkonného ředitele litevského manažera Alexandrasa Cesnaviciusa.

Pavel Kejla před svým nástupem do Omnicom Media Group působil na pozici senior associate v advokátní kanceláři Kotrlík Bourgeault Andruško. Jeho přímým nadřízeným v této advokátní kanceláři byl i nynější generální ředitel konkurenční televizní skupiny Nova, potažmo společnosti CET 21 Jan Andruško.

pavel-kejla-675Pavel Kejla, foto FTV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: