freeSAT od UPC nabízí audio kanály Music Choice i s obrazem

N8hled online aplikace Music Choice

N8hled online aplikace Music Choice

Jméno interpreta, skladba, rok vydání a další informace můžete mít k dispozici, pokud si naladíte hudební kanály Music Choice v rámci satelitní platformy freeSAT od UPC. Obrazové informace jsou největším překvapením nové služby.

Nové audio programy Music Choice včetně pěti televizních stanic zařadila platforma UPC v pondělí. Jak informoval server Parabola.cz, hudební kanály Music Choice se objevily na televizních pozicích 200 až 209. Vysílají se zde i obrazové informace.

Posluchač může vidět právě hranou a následující skladbu, vše ve formě statických obrázků dostupných na všech přijímačích s přístupovou kartou k službám freeSAT od UPC. Až doposud se přitom očekávalo, že UPC zařadí Music Choice mezi rozhlasové stanice. Posluchač by tak musel navolit rozhlasovou nabídku. Řada lidí se satelitním přijímačem však netuší, že jejich přijímač vůbec nabízí poslech rádií.

Společnost UPC DTH tento problém vyřešila právě tím, že audio kanály nabízí i s obrazem. Nyní je v nabídce celkem 10 různých žánrových stanic Music Choice, konkrétně kanály Alternative, Blues, Classic Rock, Classical Greats, Cool Jazz, Feel good music, Hip Hop, Lounge, Rock n Roll Era a Total Hits.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: