Dětský kanál CS mini nabídne pořad Upíra Krejčího

Původní česká dětská televize CS mini přichází od září se známým pořadem Václava „Upíra“ Krejčího, který se objevoval ještě na někdejší televizi Public. Tentokrát prý nepůjde o „vymývání dětských mozečků“.

mnau-kocici-televize

Šedesát dílů dvakrát týdně

Nová variace pořadu dostane název paParáda. Přes šedesát dílů paParády se bude exkluzivně vysílat na CS mini TV dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek, vždy od 8.00 ráno.

Jsem si jist, že paParáda, osvědčený pořad osvědčeného komika, herce a mima, přitáhne k obrazovce nejen děti, ale i řadu dospělých. Už proto, že značka „Upír Krejčí“ je zárukou kultivované a nenásilné zábavy, která má vysokou kvalitu. Rozhodně nepůjde o vymývání dětských mozečků, jako je tomu v řadě jiných komerčních pořadů,“ uvádí Jan Jurka z Československé filmové společnosti, která CS mini a CS film TV provozuje.

Původní UP paráda vzbudila kontroverzní reakce

CS mini nabízí to nejlepší z české a slovenské animované i hrané tvorby pro děti, a proto jsem pyšný na to, že v případě dětské show padla volba právě na paParádu. Možná proto, že dětem bych nechtěl přes obrazovku nabídnout nic, co bych nenabídl vlastním,“ podotýká v této souvislosti Václav „Upír“ Krejčí.

Původně se dětský pořad pana Krejčího jmenoval UP paráda a denně jej přinášela televize Public. Ta vysílala pořad denně, ve skutečnosti ale šlo o jednu premiéru týdně. Jeden ze čtenářů webu RadioTV.cz v roce 2010 napsal na toto téma blog Televizní Upír dětem, kde kritizoval úroveň i celkové pojetí pořadu. Po zániku televize Public nabídl Upír Krejčí svůj pořad i dalším stanicím.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: