ČT představila jarní program, hlavním tahákem je detektivní seriál Vraždy v kruhu

Česká televize představila novinářům své největší taháky jarního programového schématu. Hlavní novinkou má být detektivní seriál Vraždy v kruhu s Ivanem Trojanem. K vidění budou i druhé řady jiných seriálů a další minisérie.

Ivan Trojan je hlavnou hvězdou nového detektivního seriálu Vraždy v kruhu. Tereza Voříšková se na jaře objeví ve dvou seriálových projektech. Foto - presskit České televize

Ivan Trojan je hlavní hvězdou nového detektivního seriálu Vraždy v kruhu. Tereza Voříšková se na jaře objeví ve dvou seriálových projektech. Foto – presskit České televize

Nový seriál Vraždy v kruhu, minisérie Reportérka a Jan Hus

První program České televize zařadí na pondělí večer tzv. kriminální programové okno. Zde uvede nový seriál s Ivanem Trojanem Vraždy v kruhu. Ve vedlejší roli se zde objeví i zpěvák a herec Richard Krajčo. Jednotlivé díly budou mít stopáž celovečerního filmu. Další novinkou je detektivní minisérie Případ pro exorcistu. První program nabídne i pokračování seriálů Znamení koně a Škoda lásky, v obou případech budou uvedeny druhé řady.

Tereza Voříšková se kromě seriálu Znamení koně objeví i v nové minisérii Reportérka natočené podle scénáře známého reportéra Josefa Klímy. Seriál vychází ze skutečných událostí. Dalším titulem bude dramatické zpracování života Jana Huse.

Soutěž, talentová show, reality show i talkshow

Dále se na obrazovce objeví i zábavně-soutěžní show Míň je víc, reality show Zlatá mládež, novou verzi dostane první česká talentová show Zpívá celá rodina a v plánu je i talkshow o zdraví a léčbě nemocí DoktorKA v podání Kateřiny Cajthamlové.

Známým importovaným titulem má být programová novinka Kousek nebe s hercem Pavlem Křížem. Tento formát se vysílá v různých částech světa. Několik let přinášel výrazné úspěchy i slovenské televizi Markíza, která jej vysílala pod názvem Modré z neba. Nyní se pořad objevuje i v televizi Joj – V siedmom nebi.

Mezi další programové taháky by mohl patřit i dokumentární cyklus Kmeny, dokumentární komedie Kdo neskáče, není Čech a několik dalších koprodukčních dokumentů a filmů.

Ivan Trojan je hlavní hvězdou nového detektivního seriálu Vraždy v kruhu, který se objeví vždy v pondělí večer.

Ivan Trojan je hlavní hvězdou nového detektivního seriálu Vraždy v kruhu, který se objeví vždy v pondělí večer.

Tereza Voříšková hraje ve druhé řadě seriálu Ve znamení koně a ztvárnila i hlavní hrdinku minisérie Reportérka

Tereza Voříšková hraje ve druhé řadě seriálu Ve znamení koně a ztvárnila i hlavní hrdinku minisérie Reportérka

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .