Česká televize natáčí druhou sérii sitcomu Marta a Věra

Sitcom z prostředí slevového byznysu Marta a Věra natáčí Česká televize ve svém studiu na Kavčích horách. Druhá řada se objeví na jaře příštího roku a k vidění bude i tentokrát ústřední trojice.

marta-vera-sitcom-651-14

Marta a Věra se vrací

Dvě neohrožené hrdinky čekají další divoká sitkomová dobrodružství v nevyzpytatelné kancelářské džungli slevového byznysu. Diváci se opět setkají s Barborou Polákovou, Sabinou Remundovou a Pavlem Liškou. Česká televize láká na novou řadu seriálu, který právě natáčí.

Vyzbrojené pouze svým intelektem, vtipem a sešívačkou se Marta s Věrou pokusí zdolat nová úskalí, která je čekají na jejich cestě za lepším životem ve světě slevových serverů. Otázkou zůstává, zda Marta dokáže z Leeevně.cz udělat moderní firmu s dostatečným respektem, a to i přes hrůzovládu despotického šéfa Broučka, který je možná přímým potomkem samotného Josifa Vissarionoviče Stalina,“ píšou tvůrci seriálu v podkladech k nové sérii.

V přípravě osm nových epizod

S tvůrčím týmem Marty a Věry jsme si během první série tu zdánlivě nesourodou trojici hlavních hrdinů dost oblíbili a měli jsme pocit, že postupem času získáváme trochu více půdy pod nohama v u nás dosud ne zcela probádaném žánru sitkomu. Jsem proto rád, že nás televize pustila do druhé řady, kde se naše nabyté zkušenosti snad zúročí,“ říká scenárista Petr Kolečko.

Jsme rádi, že se Česká televize snaží roztleskat žánr původního českého sitkomu. Je to potřebné a odvážné. V osmi nových epizodách se naše trojice opět dostane do bizarních situací. Ať už jde o zkušenost jednoho z členů týmů se zásahovou jednotkou URNA, rebelské tetování nebo setkání s psychologem a vztahovým koučem,“ dodává kreativní producent Michal Reitler.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .