Digi Sport zahájil vysílání

digi-sport-perexNový sportovní program Digi Sport startuje s nabídkou anglické fotbalové Premier League, slovenské Corgoň ligy a dalších evropských fotbalových soutěží. Stane se součástí placené nabídky.

Placená televize Digi TV uvádí sportovní kanál Digi Sport, informoval o tom server Parabola.cz. Podle nepotvrzených informací bude kanál součástí základní programové nabídky za 260 Kč měsíčně, bude k dispozici výhradně abonentům této služby. Ve stejný den (tedy v sobotu) začíná nová sezóna anglické ligy.

K TÉMATU: Na obzoru je nový kanál Digi Sport, vzbudí respekt u konkurence?

Kromě Premiér League a Ligy mistrů nabídne program Digi Sport přímé přenosy z italské a francouzské ligy, dále nemá chybět ani americká MSL (Major Soccer League) nebo slovenská Corgoň liga. Vysílat bude z Bratislavy: „Dnes máme potvrzeno 10 komentátorů, zatím všechny Slováky se zkušenostmi s komentováním fotbalu. Snahou samozřejmě je, aby k nim přibyli i čeští kolegové, a jsme přesvědčeni, že se tak v dohledné době stane,“ řekl iDNES Jaroslav Šišolák, šéfredaktor televize Digi Sport.

DOPORUČUJEME: Provozovatel Digi TV si hraje s českými televizemi o fotbal

Nový sportovní kanál Digi Sport je určena pro český a slovenský trh a podle Mediálne.sk vysílá na základě slovenské licence, licenci by slovenská rada pro vysílání mohla udělit na nejbližším zasedání 31. srpna 2010. Součástí programu má být i slovenská Corgoň liga, Slovenský pohár a utkání slovenské fotbalové reprezentace A a 21. Stanice Digi Sport vysílá od 23. července 2009, dosud byla určená pouze pro rumunský a maďarský trh.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,