UPC Direct nově: HBO a Cinemax jen za 102 korun

upc1Satelitní platforma UPC Direct přináší cenově zvýhodněnou akci po přesunu na novou satelitní pozici. Noví zákazníci můžou získat základní nabídku za 402 Kč, prémiové kanály HBO a Cinemax za příplatek ve výši jen 102 korun.

upc-direct-prepaidCenový rozdíl proti konkurenční platformě Digi TV je tak nižší než byl dokud platforma UPC Direct působila na sledovanějších satelitech Astra. Na nové satelitní pozici 1 st. západně nabídne divákům většinu nových programů, které dosud postrádala, včetně dvou doplňkových programů televize Prima (Prima Cool a R1), sportovních programů Sport2, Sport5 a Eurosport 2, filmového CS Film a dětského CS mini, zpravodajské televize Z1 nebo hudebního Óčka a české verze MTV. Kompletní je i balíček prémiových programů Cinemax, kde dosud chyběl kanál Cinemax 2.

Platforma se nově stane výrazně atraktivnější i pro slovenské abonenty, kterým UPC po několika letech doplňuje nabídku domácích stanic o veřejnoprávní programy STV 2 a STV 3, komerční stanice TV Doma a Joj Plus, a k dispozici dává i Musiq1 a Music Box, které jsou dostupné nekódovaně. Zároveň budou mít abonenti k dispozici i slovenské rozhlasové stanice z této pozice, tedy Rádio Expres, Europa 2, Rádio One, Hit FM, Hornet rádio a Rádio Kiss.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .