TýTý zná své vítěze, ČT rozdrtila soupeře

tytySamá překvapení přinesl letošní ročník ankety TýTý, jejímž vyhlašovatelem byl po dvacáté Týdeník Televize.

Největším překvapením večera se stalo vítězství Michala Davida v kategorii Zpěvák roku, Karel Gott tak vůbec poprvé v historii konání ankety nezvítězil, ba obsadil překvapivě až třetí místo za Vojtěchem Dykem.

Televize Nova zabodovala pouze v rámci herecké kategorie, v níž se vítězem stal Ondřej Vetchý. Nova nedokázala získat ani jednu další cenu i přesto, že v některých kategoriích měla až 4 nominované zástupce.

Televize Prima získala divácké ocenění v rámci kategorie Osobnost televizní publicistiky, cenu od diváků obdržel Josef Klíma, kterého znají aktuálně diváci z pořadu Soukromá dramata.

Objevem roku se stala Daniela Písařovicová, diváci ji mohou sledovat ve vysílání Studia 6 na ČT24, ale i v mnoha ekonomických pořadech. Do Dvorany slávy byla uvedena přední česká herečka Jiřina Bohdalová. Kompletní výsledky hledejte na stránkách ankety TýTý.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. gringoAD

    Ceny TyTy 2011 jsou pro mne obrovskym prekvapenim – a to pozitivnim. Jedna se o jasne oceneni CT za kvalitni praci, kterou v posledni dobe odvadi – zejmena CT24. Ze by divaci v CR konecne pochopili, ze se na novacky odpad neda divat?

    1. Maxx

      Nova je sice odpad, ale ona ani ČT není žádná sláva. Podívejte se na veřejnoprávní televize v zahraničí, ta naše jakoby zaspala dobu. Je nudná, nezáživná a prakticky všechno jsou reprízy. Nejvíc cen bych já osobně přál Primě.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .