Telenovela Tisíc a jedna noc se chystá i na Novu

tisic_a_jedna_nocTurecký romantický seriál Tisíc a jedna noc obsadí hlavní vysílací čas televize Nova prakticky po celý týden, výjimkou je pátek a sobota.

Velkým překvapením je programové schéma televize Nova na příští měsíc, od 6. února totiž její hlavní vysílací čas obsadí turecká telenovela Tisíc a jedna noc: „Když byl úspěšný, přitažlivý a na pohled drsný podnikatel Onur Aksal ještě malý chlapec, netušil, že kniha jeho nejoblíbenějších pohádek Tisíc a jedna noc předznamená jeho osud a osud jeho životní lásky,“ zní anonce z programových plánů TV Nova. Pilotní film zhlédnou diváci už v neděli 6. února ve 20:00.

BLOG: Televize to v Jankovcově ulici nemají jednoduché

Premiéru celkem 179 dílů telenovely budou moci nadále diváci sledovat po dvou dílech od 20:00 vždy v neděli, pondělí a středu. V úterý a ve čtvrtek je připraven jeden díl po skončení původního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Lze předpokládat, že toto nasazení nebude definitivní, na neděli je totiž během jarních plánována například Česko Slovenská SuperStar, ale rovněž další projekty TV Nova.

Z ARCHIVU: Krásná.cz rozšiřuje webové aktivity TV Nova

Turecká telenovela Tisíc a jedna noc může televizi Nova přinést vysoké podíly na trhu, sesterská Markíza ukrajuje z pomyslného koláče sledovanosti zpravidla nad 45% a zvyšuje tím celotýdenní share. Také Markíza nasazuje seriál ve velké míře, z ceníku na měsíc únor podle serveru Mediálne.sk vyplývá, že jej Markíza chystá od úterý do pátku ve 20:00. Zásadní změnou je odsunutí seriálu Ordinace v růžové zahradě až na 21. hodinu. Telenovela v prime-time je poměrně nezvyklým krokem, nicméně na něj TV Nova v minulosti vsadila a to ještě za dob Vladimíra Železného – konkrétně například Esmeralda.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. buri

    Ono to vlastně tehdy byla z nouze ctnost…..po rozchodu CET21 se servisní organizací ČNTS bylo třeba v srpnu 1999 rozjet Novu2 – téměř veškerý program tehdy vlastnila právě ČNTS a pamětníci si jistě vzpomenou, co vlastně tehdy Nova2 vysílala. Obehranou Pobřežní hlídku, seriály Knight Rider, Tarzan či celou řadu béčkových filmů. Mexická Esmeralda byla velice úspěšná v podvečerním okénku, a jelikož její vysílací práva již plně zajišťovala CET21 (a byla to jedna z mála akvizic,které ji zůstaly),mohly být další premiérové díly vysílané. A aby alespoň někteří diváci zůstali Nově věrni – rozhodlo se o zařazení Esmeraldy od 113 dílu (z celkových 137)do večerního primetimu. Snídaně s Novou,Áčko,Kolotoč,Riskuj,Televizní noviny či Na vlastní oči pokračovaly dál (značky CET21)a Esmeralda vlastně „zachránila“ Nově divačky :-).

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .