Sametové hašteření na TV Barrandov

milosknormalyNa webu RadioTV už jsme vás informovali o tom, že Miloš Knor na TV Barrandov setrvá. Bude společně se Zuzanou Bubílkovou moderovat solitér Sametové harašení.

Přinášíme vám další podrobnosti k připravovanému projektu televize Barrandov. Znám je už konečně název – „Sametové hašteření„. Na co se můžeme těšit? „Dvojice Bubílková – Knor se vrátí na obrazovku TV Barrandov v pořadu Sametové hašteření, kde budou glosovat uplynulých 20 let od listopadové revoluce. Diváci si o jejich společné vystoupení často psali, líbila se jim jejich moderace opening show při zahájení vysílání,“ říká pro RadioTV Janis Sidovský, místopředseda představenstva a ředitel marketingu a PR TV Barrandov.

Mezi pozvanými hosty jsou zpěvačka Lucie Vondráčková se svými tanečníky, klavírista a skladatel Dan Barták či herec Petr Vydra. Jak už jsme psali, natáčet se bude v pátek 30.10. v 19:00 v v Salesiánském divadle v Praze. Pořad se dostane na obrazovky TV Barrandov některou listopadovou neděli (pravděpodobně 14.listopadu) v hlavním vysílacím čase. Tento rok se jedná o jednorázovou záležitost. Vzbudí-li však pořad zájem diváků, dočkáme se ho i v příštim roce coby měsíčníku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .