Pohřeb krále popu u diváků zabodoval

michaeljacksonmalyAKTUALIZOVÁNO V 16:50 – Nejen světové televize, ale i tuzemské stanice včera zažily nadprůměrné výsledky sledovanosti.

Rozloučení s popovou ikonou včera uvedla v mimořádném vysílání veřejnoprávní ČT24. Tradičně se očekával profesionální výkon a divácké reakce to je potvrdily. Průměrná sledovanost celého přenosu dosáhla na ČT24 v čase 19:00 – 21:58 nadprůměrných 191 tisíc diváků při podílu na trhu 8%. Tři minuty kontinuální sledovanosti činily 730 tisíc, nejvíce diváků si vybralo přenos krátce po osmé hodině, to dosáhla sledovanost vrcholu (253 – 274 tisíce diváků). Záznam můžete ještě dnes zhlédnout na www.ct24.cz.

Dnes už jsme psali:
Jacksonův pohřeb Obamovu inauguraci nepřekonal

Velmi dobrý výkon předvedla i zpravodajsko-publicistická stanice Z1. Kromě samotného simultánního tlumočení se diváci dočkali také komentáře odborníků, ti tak diváky uvedli do obrazu ve chvílích, kdy vystupující kondolovali rodině. Jelikož televize není zahrnuta ve výsledku měření, nezná data sledovanosti. Zajímalo nás, jaké ohlasy vzbudilo vysílání Z1: „Podle velkého ohlasu diváků soudíme, že sledovanost přenosu veřejného rozloučení s Michaelem Jacksonem byla na Z1 mimořádná. Pokud jde o internet, tam jsme zaznamenali v každý okamžik v průběhu přenosu na našich stránkách přístup několik tisíc lidí najednou,“ uvedla pro RadioTV tisková mluvčí Z1 Ivana Dubášová.


AKTUALIZOVÁNO

Úspěchy zaznamenal také zpravodajský portál televize Nova – TN.cz. Podle Kateřiny Šebkové z televize Nova uživatele nejvíce zajímal moment, kdy se Los Angeles chystalo na pohřeb ikony světového popu Michaela Jacksona: „Zaznamenal 80 150 přehrání. Návštěvnost tn.cz dosáhla včera 120 128 RUest.“

V průběhu dne bychom vám rádi zprostředkovali reakce i dalších vysilatelů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,