Podívejte se do zákulisí Pohlreichova Na nože!

na_noze_primaPodívejte se s námi na první zákulisní fotografie nového pořadu televize Prima Na nože!, ty se objevily na Facebooku televize Prima.

Na internetu se objevily fotografie k novému chystanému pořadu Na nože!, jehož hlavní tváří bude Zdeněk Pohlreich. Jeho předchozí projekt Ano, šéfe! skončil i přes velký divácký úspěch letos na jaře. Televize Prima tento týden ve čtvrtek představí podzimní programové schéma. Samozřejmě vám přineseme podrobné informace. 

Televize Prima minulý týden navíc spustila oficiální profil na Facebooku. Hlavním cílem je především vytvořit zastřešující profil odkazující na ostatní stránky jejich pořadů. Na profilu TV Prima najdete stručné informace o její historii a fotky ze zákulisí. Zatím stránky mnoho fanoušku nemají, u jiných pořadů je tomu jinak. 

Mnoho fanoušků má pořad Česko Slovensko má talent (k neděli 1. srpna – 11 048), nezahálí ani Krimi Zprávy (5 903), Přešlapy (5 211) či Prostřeno (4 253). To je ovšem nic ve srovnání s populárními kulinářskými pořady, S Italem v kuchyni má 39 887 příznivců a Ano, šéfe! jich má dokonce 104 650. Nově vznikající show Na nože! se Zdeňkem Pohlreichem „se líbí“ už téměř osmi stovkám lidem.

Konkurenční pořad Talentmania (uvede televize Nova a Markíza) má 7 174 fanoušků. Facebook v hojném počtu využívá zejména program ČT24, velmi populární jsou pořady jako Otázky Václava Moravce, Hyde park či Události, komentáře. Společnost CET 21 pak Facebook využívá (kromě již zmíněné Talentmanie) pro českou MTV.

 na_noze_001

 na_noze_002

 na_noze_003

 na_noze_004

 na_noze_005

 na_noze_006

Fotogalerie k novému pořadu televize Prima Na nože!,
zdroj: Facebook.com – Profil Na nože. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .