Óčko od března v novém kabátě

ocko_urbanNÁHLEDY UVNITŘ – Březen přináší novou tvář hudební televize Óčko, změna má být komplexní. Zároveň však končí její hlavní symbol – Pan Óčko.

Po dvou letech přichází hudební stanice Óčko se zbrusu novou korporátní grafikou, vše doplní kopletní obměna televizních identů – to znamená, že spatříme nový styl grafiky pro identy, reklamní znělky, programové roletky, upoutávky, klipové lišty a další. Poslední re-launch proběhl letos koncem léta.

PŘEČTĚTE SI:
TV Óčko od března s agenturou AT Media
Óčko přechází na nový satelit, změní transpondér

Více ke změnám prozrazuje Silvie Peckové, programová ředitelka televize Óčko: „Grafiku posouváme do atraktivního „urban“ stylu, který bude bližší naší cílové skupině 15 – 35 let. Svůj prim hraje kombinace moderních barev a použití originálního fontu písma. V tuto chvíli se loučíme s Panem Óčkem, ale není vyloučeno, že se k němu v budoucnu ještě vrátíme.“

K TÉMATU: Óčko v novém roce se dvěma novinkami

Autorem grafiky je grafik Óčka Charly Boudriot.

 pitbul_stare  gaga_nove

 nabidka_stare  nabidka_nove

Porovnání staré a nové grafiky hudební stanice Óčko. Zdroj: archiv + vysílání televize Óčko.

Autor článku:

Komentáře (3)

    1. xsc

      Nemyslím si, že grafika by byla největším problémem. Na Óčku mi nejvíc vadí to, že kromě ranního vysílání je obrazovka zasekána přiblblými telefonickými hrami nebo večer SMS chatem. Z vlastního klipu toho už moc vidět není. Chápu, že to Óčku vydělává, ale všeho moc škodí. V tomhle je nejlepší VH1 – tam jsou jen titulky klipu, které ani moc neruší.

    2. Angelic

      To je pravda, těch her je tam až moc, každopádně večer od 22:00, když běží sms chat na Óčko nekoukám už vůbec, číst si totiž byť jen pár minut v kuse smsky typu „Kluk hledá kluka na perverzní bůhvíco“ fakt nemusím, když se budu chtít jít vyzvracet, možná si Óčko v nočních hodinách zapnu. Já osobně nejvíc koukám na rakouskou GoTv, sem tam MTV Hits, MTV Dance nebo MTV2 (různé hudební žánry,přepínám podle nálady) a když chci relaxovat, pustím si i VH1 nebo Deluxe Music.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,