Nikdo není dokonalý nekončí

nikdo_neni_dokonalyVelký návrat Jiřího Krampola se televizi Prima vydařil, pořad Nikdo není dokonalý pokračuje a natáčí se nové díly. Z programu nezmizí ani čtvrteční speciál TOP Star magazín.

Původně se měl Jiří Krampol vrátit na obrazovky jen ve čtyřech speciálech pořadu Nikdo není dokonalý (ty se měly vysílat od poloviny srpna do poloviny září), další dva speciály plánovala TV Prima na Vánoce, resp. na Silvestra. Pořad s desetiletou tradicí ovšem nezmizí, televize Prima operativně začala natáčet nové díly, které zůstávají v úterý v 20:00. Sledovanost prvních dílů se pohybovala lehce pod průměrem, trend byl ovšem stoupající, stanice je spokojena a Jiří Krampol zůstává. Scéna je nově nasvícena do modré barvy.

DOPORUČUJEME: Prima vyrukuje na podzim s nečekaně velkým množství premiér

Nikdo není dokonalý speciál se liší od minulosti tím, že pořad nabízí duely měst o certifikát, přičemž dané město zastává jedna z celebrit. V programu nadále pokračuje čtvrteční dokumentární seriál TOP Star, v nejbližším díle se dozvíme více o Jiřím Sovákovi. Informace nám potvrdila tisková mluvčí TV Prima Jana Kocová: „S oběma pořady se diváci budou i nadále setkávat. Kdyby došlo k jakýmkoliv změnám, tak samozřejmě diváky budeme informovat.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .