Na TV Barrandov končí další vysoký manažer

barrandovnormovanyS květnem skončil na nové digitální stanici TV Barrandov její šéf zpravodajství Marek Vraný. Nyní dochází u TV Barradov k dalšímu odchodu. Její řady opouští ředitel výroby Petr Nezval. Informují o tom lidovky.cz.

Po Přemyslu Svorovi (skončil v únoru) a Marku Vraném jde tedy již o třetí vysoký post, na kterém se neudržel jeden člověk. Vzhledem k tomu, že TV Barrandov vysílá teprve od ledna letošního roku, jde o slušnou fluktuaci.

Nezval se své funkce vzdal kvůli názorových neshodám s generální ředitelkou TV Barrandov Jankou Vozárovou. „S paní ředitelkou máme na určité výrobní i manažerské postupy rozdílné názory, a vzhledem k tomu, že jsem dospěl k přesvědčení, že naše názory nejsou schopny se výhledově sladit, rozhodl jsem se funkci opustit,“ přiblížil Petr Nezval. Ten bude ještě v rámci kontinuity v TV Barrandov ještě pár týdnů působit.

„Možná mám na své podřízené vysoká kritéria,“ podotkla na dotaz LN k důvodům Nezvalova rozhodnutí ředitelka Vozárová „Výrobní ředitel je pro mě strážce rozpočtu. A v rozbíhající se televizi, kdy každou korunu musím třikrát obrátit, určité věci ve výrobě chci víc propracované. To je přirozené, není v tom nic osobního,“ tvrdí ředitelka.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: