Knor setrvá na Barrandově, s Primou jedná

knorAKTUALIZOVÁNO – Jedna z nejznámějších tváří TV Barrandov zůstává v jejich barvách.

Ačkoli byl z programového tématu definitivně vyškrnut glosátorský týdeník KnorTime, fanoušci tohoto herci si nemusí zoufat. Na obrazovkách první plnoformátové digitální televize zůstává. Televize Barrandov už dříve potvrdila, že Miloš Knor neodchází a brzy se objeví v novém pořadu ve dvojici se Zuzanou Bubílkovou. V současné době probíhá psaní scénáře. Nabízí se otázka, zda se nebude pořad podobat satirickému S politiky netačím (resp. Politickému harašení). Pořad má prý být v mnoha ohledech jiný.

Máte-li zájem, můžete vidět představení v předpremiéře a to v Českých Budějovicích (23.10.), Plzni (29.10.) a Jablonci nad Nisou (12.11.). Název představení bude „S politiky nevaříme„, nejedná se však o název televizního pořadu, ten se má natáčet 30.října 2009 a v televizi se objeví v některou listopadovou neděli. Na letošní rok je naplánován jeden díl. V příštím roce by se mělo jednat o pravidelný měsíčník. Připomeňme, že Zuzana Bubílková kraluje na TV Barrandov s Politickou střelnicí (každý pátek před desátou na TV Barrandov). Oba aktéři také spolumoderovali zahajovací show k vysílání televize.

Psali jsme už dříve:
Bubu a Knor – svěží vítr na televizní obrazovce? (recenze)
TV Barrandov představí svůj program, podívejte se už teď (akutalita)
Dezertuje Miloš Knor na Primu? (komentář)

Stále aktuální je také angažma Miloše Knora na obrazovkách TV Prima. Zde měl moderovat novou, živě vysílanou talk-show. V polovině srpna letošního roku byl za účasti diváků natočen pilot. Pozvaní hosté glosovali videa (aktuální i zábavná). Spekulovalo se o tom, že talk-show nahradí soutěž 5 proti 5, kterou Prima nedávno ukončila. Pro talk-show se nyní hledá jiný čas, původně plánovaný slot nevyhovoval ani jedné ze stran. Stále tak probíhá jednání o dalším osudu.

 


 

AKTUALIZACE: Miloš Knor se definitivně dohodnul s TV Barrandov. Společný pořad se Zuzanou Bubílkovou se bude natáčet 30.října 2009 v Salesiánském divadle v Praze. Na natáčení se může jít podívat každý, kdo bude mít zájem.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .