Milan Fridrich bude na videochatu ČT

iphone_ct24Ředitel zpravodajství ČT Milan Fridrich bude odpovídat na pravidelném chatu ČT24, tentokrát se zapojí formou videochatu.

Hlavním tématem videochatu bude příprava volebního vysílání České televize, ale také Zimní olympijské hry ve Vancouveru. Volební servis se bude sestávat z pravidelných speciálů Otázek Václava Moravce, které zavítají do všech 14 krajů České televize. Připravují se i speciály dalších programů. Dotazy můžete zasílat na web ct24.cz/chat. Ředitel zpravodajství představí ve svém chatu ještě jednu novinku – na dotazy bude odpovídat živě přímo do kamery České televize. Portál ČT24 vůbec jako první v ČR představuje na domácí internetové scéně videochat.

PSALI JSME: ČT24 dnes uvede premiéru pořadu Hyde Park

Česká televize tak v poslední době přináší další technologickou novinku ve svém kontaktu s diváky. V interaktivním pořadu Hyde Park přináší první pokusy o živý videokontakt prostřednictvím aplikace Skype. Od tohoto týdne Česká televize připravila pro uživatele mobilních telefonů iPhone speciální zpravodajskou aplikaci vycházející z webových stránek ČT24. Ta umožní příjemcům dostávat aktuální zpravodajský servis.

hydepark_skypeSpojení s diváky prostřednictvím aplikace Skype, zdroj: vysílání ČT24.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .