ČT24 odvysílá Speciál Sčítání lidu, domů a bytů

scitani_2011Česká televize nasadí do programu Speciál Sčítání lidu, domů a bytů 2011 v sobotu 26. února, tedy v den, kdy Česká poště spustí call-centrum pro případné dotazy.

ČT24 podpoří projekt Sčítání lidu, domů a bytů sobotním speciálem, který startuje 26. února v 13:05. Do moderované diskuze se zapojí Stanislav Drápal, místopředseda Českého statistického úřadu (ČSÚ), a Ivana Rybáková, projektová manažerka sčítání. Studio navštíví i Jaroslav Hanák, první viceprezident Svazu průmyslu a dopravy, z Ostravy se přihlásí Jiří Drastík, předseda Sdružení azylových domů. Moderátorského žezla se ujme Lukáš Dolanský, Richard Samko pravidelně zpraví diváky o statistických souhrnech z virtuálního studia.

PSALI JSME: ČT24 mění strukturu odpoledního vysílání

V jednotlivých tematických blocích se bude hovořit o harmonogramu sčítání a o tom, jak je zajištěna bezpečnost dat nebo ochráněno jejich případné zneužití. Diváci se rovněž dozvědí komu a k čemu získaná data slouží. K dispozici budou i novinky: sčítání s využitím internetu nebo sčítání bezdomovců. Chybět nebudou ani výsledky sčítání z roku 2001 a připomenuty budou i nejdůležitější historické milníky od počátku sčítání v roce 1869. Diváci se rovněž mohou těšit na sestřih filmů propagujících Sčítání lidu, domů a bytů z padesátých, osmdesátých a devadesátých let minulého století,“ doplňuje informace o náplni speciálu Česká televize. Repríza hodinového Speciálu Sčítání lidu, domů a bytů 2011 je naplánována na neděli 27. února na ČT24 v 22:05.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .