ČT24 chystá víkendový volební servis

volby4-ct24-velkyVolební studio startuje na ČT24 v sobotu 16. říjjna úderem 13:45.

Ani u letošních senátních a komunálních voleb nebude zpravodajský program ČT24 chybět. Ve studiu 6 usedne ostřílený matador Václav Moravec, jeho partnerkou ve virtuálním studiu nemůže být nikdo jiný než Marcela Augustová, která přinese graficky zpracované výsledky (průběžné i konečné). Hosty ve studiu, jimiž budou politici a nezávislí odborníci, doplní pětice reportérů ze štábů nejúspěšnějších stran. Moderátorský tým by nebyl kompletní bez analytičky Martiny Lustigové.

Studio Volby budou moci diváci zhlédnout až do pozdních hodin. Kompletní souhrn připraví na neděli 17. října Daniela Drtinová od 9:00 do 11:00. Chybět nebudou ani Otázky Václava Moravce v tradičním čase. Poslední informační blok uvidí diváci od 14:00 do 19:00. Tento program přenese diváky do jednotlivých měst České republiky, k mikrofonu si štáb ČT24 pozve místní politiky. „Půjde tak o nejdetailnější ohlédnutí za komunálními volbami,“ uvádí ČT v tiskové zprávě.

Volební speciály na ČT24 tímto týdnem nekončí. ČT24 totiž nabídne sérii duelů kandidátů, kteří se v jednotlivých obvodech probujují do 2. kola senátních voleb: „Nejatraktivnější hosté se pak objeví v Událostech komentářích,“ doplňuje ČT. „Supervolební“ rok 2010 uzavře sobota 23. října. Studio Volby začne opět ve 13:45.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,