Česká fotbalová reprezentace na Primě Cool

primacoollogoDruhý kanál televize Prima odvysílá dvě významná přátelská utkání české fotbalové reprezentace, které se budou hrát v USA. Dosud Prima Cool vysílala pouze přenosy anglické fotbalové Premier League.

Prvním soupeřem bude Turecko, se kterým se náš tým utká 22. 5. v New Jersey. Přímý přenos zápasu začne v 18.10 našeho času. O tři dny později, tedy 25. 5. se střetne mužstvo ČR s reprezentanty USA. Vzhledem k časovému rozdílu budou moci diváci sledovat souboj v Hartfordu v noci z 25. na 26. května už od 1.40 ráno. Informoval o tom Filip Sychra z televize Prima.

Model vysílání bude podobný jako u Premier League. Každé utkání doplní vysílání ze studia, které začne 20 minut před výkopem. Pokračovat bude o přestávce a celý fotbalový program uzavře 15 až 20 minut po skončení zápasu. Ve studiu budou experti, kteří k utkání řeknou své postřehy.

DOPORUČUJEME: Provozovatel Digi TV si hraje s českými televizemi o fotbal

Jde o vůbec první přenosy české fotbalové reprezentace, které druhý kanál televize Prima nabídne svým divákům. Zda se fotbalové přenosy objeví i v následující sezoně zatím není jasné. Primě totiž končí vysílací práva pro anglickou fotbalovou Premier League, které pro teritorium střední Evropy vykoupil vlastník satelitní platformy Digi TV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .