Celovečerní debata ČT24 Planeta Země 2011 už dnes

ct24_planeta_zemeÚderem 20. hodiny večerní začne velká celovečerní debata ČT24 s názvem Planeta Země 2011, Václav Moravec a Pavlína Kvapilová budou diskutovat s hosty o tom, kde jsme a kam směřujeme.

ČT24 dnes v 20:00 odvysílá interaktivní diskuzi Planeta Země 2011. Zpravodajský kanál České televize na tomto prvním letošním speciálu spolupracovala s prestižní společností National Geographic. Diváci se do diskuze mohou zapojit díky chatu na webu www.ct24.cz hned na začátku pořadu. Průvodci večera budou Václav Moravec a Pavlína Kvapilová, velká debata ČT24 se bude zabývat současným světem politiky, ekonomie a „společností v historickém srovnání i budoucím směřování„. 

K TÉMATU: Rok 2011 na ČT24 ve znamení “nové dimenze

O ekonomické situaci přijdou diskuzovat americký ekonom a držitel Nobelovy ceny Edmund Phelps, historik Tomáš Cvrček z americké Clemson University, zástupkyně Světové banky Hana Brixi nebo šéfredaktor listu Rusko v globální politice Fjodor Lukjanov. O projektu Euro a o „náboženství materialismu“ pohovoří Jan Fischer, viceprezident Evropské banky pro obnovu a rozvoj, ale i jiní.

PSALI JSME: ČT24 mění strukturu odpoledního vysílání

O roli člověka v mediálně-ekonomickém prostoru budou diskutovat: prezidentův tajemník Ladislav Jakl, profesor práva z cardiffské univerzity Jiří Přibáň, dále politický konzultant Alexandr Braun, který pracoval i pro tým Hillary Clintonové, investigativní litevský novinář Daniel Estulin a Milan Fridrich, šéf sekce Nová média České televize,“ dodává Česká televize. V posledním bloku se potkají katolický kněz Tomáš Halík a znalec světa showbyznysu, slovenský producent Jaro Slávik. Kompletní přehled hostů hledejte přímo na webu České televize. Téměř tříhodinový projekt bude po odvysílání uložen v archivu iVysilani České televize.

DOPORUČUJEME: Highlight – zatím celkem zbytečný pořad

ct24_planeta_zeme_banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,