Společensko-politický měsíčník KRAUS „s nadhledem, žádná hysterie“

kraus_casopis

KRAUS je název nového společensko-politického měsíčníku se širokým spektrem témat – od historie, přes módu, sex, motorismus, informační technologie až po krajinné fotografie „s volně pohozenými“ ženami. V tištěném nákladu 80 tisíc výtisků jej můžete koupit od poloviny listopadu za zaváděcí cenu 49 Kč. Vydavatelství Sanoma Media uvedlo, že cena dalších výtisků bude o 20 korun vyšší.

Novinka KRAUS cílí na ženy i muže nad 30 let

Vydavatelství Sanoma Media Praha uvede na český trh novinku s názvem KRAUS, měsíčník spojený se známým českým moderátorem a hercem Janem Krausem. Poprvé 14. listopadu se představí zcela nový magazínový koncept, jednat se má o politicko-společenský měsíčník připravovaný očima moderátora. Měsíčník je určen jak ženám, tak i mužům nad 30 let.

NOVINKA: Forbes Česko poprvé na stáncích, nejen ve velkých trafikách v Praze

Časopis není společenským nebo politickým měsíčníkem, aby mohl být i politicko-společenským měsíčníkem. Není agresivně intelektuální (chybí intelekt), ani v rytmu bulvárního hnoje. Trochu bulvární pro ty, co si o sobě myslí, že jsou intelektuály, poněkud intelektuální pro lačné hltače bulváru,“ představuje Sanoma Media novinku v obchodním ceníku na rok 2012. Titul KRAUS nechce objevovat nový svět, nýbrž „dívat se na něj po svém„.

AKTUÁLNĚ: 100+1 se vrací, Extra Publishing ji právě dnes obnovuje

radiotv_face_n04

Společensko-politický měsíčník vsadí na široké spektrum témat

Tématika nového měsíčníku KRAUS mediálního domu Sanoma Media bude velmi široká – od historie, přes módu, sex, motorismus, informační technologie až po krajinné fotografie „s volně pohozenými“ ženami (krása v kráse). Rozhodně se prý nemá jednat o témata pro „fanatiky módy, sexu, motorismu„,… ale pro ty, co mají „rádi občas módní sex v autě„. Tištěný náklad novinky bude poměrně vysoký – celých 80 tisíc kusů. Úvodní číslo, které vyjde 14. listopadu, bude k dostání za zaváděcí cenu 49 Kč, další vydání už budou stát 69 Kč.

NENECHTE SI UJÍT: Ringier vydává speciál o historii GEO EPOCHA, zmapuje život Stalina

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: