Kronika Lidových novin zmapuje „Sladká šedesátá“

lidovky_sedesata

Vydavatelství Mafra uvedlo do prodeje první letošní speciálu deníku Lidové noviny. To vše v rámci zavedené edice „101″. Název titulu je „Sladká šedesátá“ a, jak ostatně samotný název napovídá, věnuje se mýtickému desetiletí. Stopy této dekády podle vydavatelství nacházíme i v dnešní době, provází nás totiž jména jako Olga Schoberová, Jana Brejchová, Miloš Forman, Arnošt Lustig, Milan Kundera a další.

Móda, hudba, film, divadlo, večírky, design. Diskuse, souhra, píle a snažení, jejichž spojením vznikla mimořádná kvalita. Snažili jsme se přinést ucelené svědectví o době, kterou nejlépe vystihuje vzpomínka Ivana Passera: ‚Byla to doba, kdy jste se každé ráno těšili z postele,‘“ říká Dan Hrubý, vedoucí projektu Lidových novin. Šedesátá léta podle Lidových novin, které vydává společnost Mafra, nebyla ale jen časem svobody, nýbrž časem poznamenaným událostmi druhé světové války a zejména padesátých let.

MediaProjekt III.+IV.Q 2011: Magazíny RF Hobby meziročně posilují o více než 25%

Magazín „Sladká šedesátá“ můžete „ochutnat“ na webu Lidových novin, speciál lze zakoupit v trafikách, v síti knihkupectví Kosmas. Nejsnažším způsobem, jak získat výtisk, je zaslat SMS ve tvaru LN SSLB jmeno prijmeni ulice cislo mesto ps na číslo 902 11. Časopis bude doručen na zadanou adresu do pěti pracovních dnů. Cena SMS je 75 Kč (+ cena SMS podle tarifu operátora), na stáncích stojí jedno vydání 79 Kč. „Sladká šedesátá“ nabízí 132 strany čtení.

lidovky_sedesata_ochutnavka

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .