Forbes Česko poprvé na stáncích, nejen ve velkých trafikách v Praze

forbescz1AKTUALIZOVÁNO – Česká edice magazínu Forbes dnes zažívá svou premiéru, ve čtvrtek 3. listopadu se objevuje první číslo ve velkých trafikách, nakonec nejen v Praze. Na český trh jej uvede Forbes Media ve spolupráci s českou odnoží společnosti Business Consulting & Media, tedy stejnou společností jako na Slovensku. Obsah magazínu nebude identický s americkou verzí, až šedesát procent vytvoří zprávy, analýzy a komentáře z českého byznysu a ekonomiky.

Měsíčník Forbes k dostání ve velkých trafikách

Společnost Business Media & Consulting začíná dnes vydávat českou edici světoznámého titulu Forbes, od loňského roku už vydává tento titul na Slovensku. Prodávat se bude od 3. listopadu za cenu 89 Kč, šéfredaktorem české edice je Petr Šimůnek. Roční předplatné se dvěma čísly zdarma stojí 900 Kč, zakoupit lze i půlroční za 486 Kč (6 čísel), nebo akční předplatné za 694 Kč (12 čísel).

PRVNÍ INFO: Prestižní magazín Forbes míří do České republiky

První číslo zve na článek o tom, jak Steve Forbes vidí Václava Klause čirozhovor s Jannisem Samarase na téma český příběh Kofoly a na jiná témata. Chybět nebude ani žebříček 400 nejbohatších podnikatelů.

SEKCE TISK: Týdeník Ekonom se dnes představuje v novém kabátě

Česká verze měsíčníku Forbes má svůj profil na Facebooku, na něm mimo jiné uvádí, že bude na stáncích dnes odpoledne, ale pouze na velkých trafikách v Praze. Plánována je i elektronická verze pro iPad, nicméně redakce se chce soustředit prozatím zejména na tištěnou verzi. Časopis si lze předplatit na stránkách http://forbesonline.cz/.

forbescz_plakatS těmito billboardy se setkáváte v Praze, Brně a Ostravě od 10. října.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: