Deník Sport se chystá na MS v ledním hokeji

deniksportZkušený tým hokejových odborníků deníku Sport se připravuje na nadcházející sportovní svátek – mistrovství světa v ledním hokeji. Čtenáři tištěné verze i návštěvníci internetové podoby deníku se mají těšit na řadu speciálních projektů, které se k této události vážou. Po dobu mistrovství bude každý den vycházet až deset stran věnujících se letošnímu klání. Pozadu nezůstává ani www.isport.cz.

Spolu s deníkem Sport obdrží čtenáři v pátek 27. dubna speciální Sport magazín, obsahem mu bude deset největších trimfů na světových hokejových mistrovství. Čtenáře čekají s hlavními aktéry zlatých klání, přehledné statistiky, historické rekordy a chybět nesmí ani bohatá fotografická příloha.

Rozšíření denní zpravodajství k MS v hokeji

O týden později, v pátek 4. května, vychází na stáncích mimořádné rozšířené vydání Sport magazínu. Toto číslo se již bude plně věnovat letošnímu mistrovství světa. „Čtenáři se mohou těšit na detailní představení českého týmu a rozhovory s jeho největšími hvězdami, soupisky hlavních favoritů šampionátu, rady, jak se na MS dostat a kde fandit. Součástí magazínu bude také přehledný „hokejový“ televizní program a navíc speciální dárek pro fanoušky exkluzivní plakát největší hvězdy týmu Tomáše Plekance a fotografie všech zlatých týmů české a československé historie,“ říká Kateřina Kuchařová ze společnosti Ringier Axel Springer CZ.

V průběhu mistrovství světa pak bude v deníku Sport vycházet 8-10 stran, které detailně zmapují probíhající zápasy, výsledky. Zvláštní pozornosti se dostane českému týmu. „Sport nabídne zasvěcené komentáře přímo z centra dění, rozhovory se zúčastněnými členy reprezentace, blogy hokejistů i redaktorů, zajímavé výroky z mistrovství či výběr all star týmu podle hokejových fanoušků,“ doplňuje vydavatelství Ringier.

Internetový servis a speciální předplatné

Pozadu nezůstane ani server www.isport.cz. Základem zpravodajství bude jakýsi rozcestník, sloužit má nejen jako databanka, ale též jako tipovací hra. To vše doplní komentované online přenosy zápasů, videoblogy a fotogalerie.

K této příležitosti připravila společnost Ringier Axel Springer CZ speciální možnost předplatného na tři měsíce. Do středy 25. dubna lze získat abonmá pokrývající tři letošní největší sportovní události – MS v hokeji, EURO 2012 a letní olympijské hry (2.5. až 13.8.).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .