Slovenský deník Nový Čas vyšel v 3D

novy_cas_3d3D mánie pokračuje, po filmových plátnech se přesouvá na další médium. Slovenský deník Nový Čas dnes jeho čtenáři našli ve 3D podobě s vloženými 3D brýlemi.

Deník Nový Čas, jehož vydavatelem je Ringier Slovakia, a.s., dnes vyšlo ve speciální 3D provedení. Vydání bylo již předem avizováno prostřednictvím televizní, rozhlasové i printové kampaně. „Přinést první 3D vydání novin bylo pro nás otázkou prestiže. Podle našich informací jde o unikát i v rámci střední Evropy,“ říká šéfredaktorka Júlia Kováčová. Akce je spojena s prvním vystoupením slovenských fotbalistů na MS v Jihoafrické republice. 3D obrázky se budou objevovat během celého týdne a to i ve dvou pravidelných přílohách – Nový Čas Zdraví a Nový Čas Víkend, včetně nedělního vydání.

Jak uvádí společnost Ringier Slovakia, a.s. ve své tiskové zprávě, Slovensko je třetí krajinou v Evropě (po Belgii a Velké Británii). Speciální vydání bylo připravováno přes měsíc, nabídlo i možnost 3D inzerce. Připravena je též speciální webová sekce www.cas.sk/3D, kromě dalších fotografií najdou návštěvníci i videa, jmenujme například trailer k filmu Hurvínek 3D.

Je však třeba upozornit, že 3D časopis už měli možnost zakoupit a vidět na vlastní oči i čeští čtenáři – konkrétně v časopisu Svět (vydavatelství Extra Publishing) už před třemi roky v čísle 05/2007, o rok později (září 2008) pak dokonce bylo vydáno celé speciální 3D číslo s brýlemi zdarma.

580157-img-zeleznicne-muzeum-veteran-auto-tatra-praga-picollo

Ukázka fotografie z internetové prezentace cas.sk (zdroj: www.cas.sk/3D)

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .