Předplatné Živé historie v sobotu se slevou 76%

historie_zivaVydavatelství Extra Publishing ve spolupráci s portálem Seznam.cz nabízí v sobotu 19. března roční předplatné se 76% slevou.

Předplatné měsíčníku Živá historie získají čtenáři v sobotu 19. března s mimořádnou slevou 76%, roční předplatné stojí pouze 255 Kč místo původní ceny 1 049 Kč. V ceně předplatného je kromě 10 výtisků s dárkem ještě soubor historických artefaktů Poklady Živé historie I., speciál Živé historie s názvem „Co by se stalo kdyby„, speciál časopisu Svět s názvem „19 nejmocnějších říší světa“ včetně DVD a navíc speciál Válka revue – „Největší vojevůdci 20. století“ včetně DVD.

DOPORUČUJEME: Otazníky historie – nový titul Extra Publishing

Zaslání předplatného a dárků lze provést na e-mailu akce@epublishing.cz, kupon lze zakoupit na domovské stránce Seznam.cz, nebo přímo v odkazu Tip Seznamu. Dárky vydavatelství expeduje poštou do jednoho týdne, kupon je platný od 20. března do 30. dubna. Nejedná se o první podobnou akci. Minulý týden si mohli čtenáři na webu www.epublishing.cz předplatit ročník 2011 Živé historie za cenu 294 Kč. Ti, kteří zaplatí objednávku do 31. března, mohou využít akce a mít navíc i kompletní ročník titulu Tajemství české minulosti a to vše za 494 Kč (včetně dárků – Poklady Živé historie I. a Co by se stalo kdyby).

SOUVISEJÍCÍ: Extra Publishing vydá časopis o ryze českých dějinách

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .