Nový měsíčník RF-Hobby ponese název Krimi Revue

rf-hobby_magazinyUž příští měsíc se na do českých trafik a stánků s tiskem dostane nový měsíčník z vydavatelství RF-Hobby, které stojí například za tituly s hlavičkou 21. století.

Minulý týden zveřejnilo vydavatelství RF-Hobby na svém webu informaci, že ve středu 4. května uvede na český a slovenský trh nový měsíčník s názvem Krimi Revue. Jak informoval server Mam.cz, rozsah měsíčníku bude 108 stran, což je standard časopisů 21. století či History Revue z téhož vydavatelství. Cena jednoho čísla je stanovena na 49 Kč, přičemž předplatitelé získají zvýhodněnou cenu 39,90 Kč za číslo.

DOPORUČUJEME: RF-Hobby chystá další speciály

Dvě třetiny obsahu časopisu Krimi Revue budou tvořit případy z České republiky a pro magazín má být charakteristická aktuálnost, tedy  kriminální činy posledních týdnů. Vydavatelství spustí v květnu rozsáhlou kampaň na podporu nového titulu, kromě billboardů po celé republice se setkáme s reklamou i v rádiích. Titul bude sedmadvacátým titulem v portfoliu vydavatelství RF-Hobby, jež se zaměřuje zejména na společenské magazíny, tematicky se časopisy věnují vědě, historii a mnoha dalším oblastem. Ovšem projekt Planeta Země, původně vydávaný pod názvem GLOBE REVUE, v březnu 2011 skončil. Vydavatel rozhodl o ukončení projektu počátkem letošního roku.

AKTA HISTORY REVUE: Podívejte se na projekt RF-Hobby

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .