Leoš Mareš vede bulvární týdeník Spy

maresmalyOsobnost Leoše Mareše láká pozornost i novými aktivitami. Populární moderátor se nejnověji stal šéfredaktorem bulvárního týdeníku Spy, kde bude působit „jak dlouho uzná za vhodné“. Informoval o tom server Super.cz, který spadá pod vydavatelství Stratosféra, jež vydává i Spy. Ředitel dal dosavadní šéfredaktorce týdeníku Lucii Čechákové údajně dovolenou a na její místo „dosadil“ Mareše.

Marešově angažmá by mělo být krátkodobé než redakce sežene náhradu za odvolanou šéfredaktorku. „Šéfredaktorku majitel vyhodil kvůli lživým a kompletně smyšleným informacím na posledních dvou titulních stranách. Než se sežene náhrada na post šéfredaktora, budu tam já,“ uvedl Mareš pro web Super.cz. Zajímavé je, že zmíněné lživé informace se měly týkat právě Mareše a jeho rodiny.

Leošovi jsem nabídl post šéfredaktora časopisu Spy před deseti lety. Tenkrát si vymínil nějaký čas na rozmyšlenou. Když mi minulý pátek sdělil, že teprve teď je vnitřně připraven nést tak velkou zodpovědnost, chvilku jsem se rozmýšlel. Co mne nakonec přesvědčilo, byla odvaha Leoše rozkrýt svět českého showbyznysu tak šokujícím stylem, že jsem si jist, že jeho působení v čele redakce Spye bude mít blahodárný účinek na celý český bulvární svět,“ říká ředitel vydavatelství Stratosféra Antonín Herbeck.

Obě strany odmítají, že by angažování Mareše mělo být jen marketingovým tahem na podporu prodeje a přilákání nových čtenářů. Faktem ale je, že tak výrazně vytížená osobnost s mnoha aktivitami nemůže plnohodnotně vést tištěné periodikum z pozice šéfredaktora.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .