Závěrečný narozeninový koncert Rádia BLANÍK na Konopišti je vyprodaný

radio-blanik-651

Už tuto sobotu vypukne finále oslav patnáctých narozenin Rádia BLANÍK na zcela vyprodaném Konopišti. Hlavní hvězdou narozeninového programu bude letos Karel Gott, který si na koncertu nejúspěšnější regionální stanice zazpívá po dvou letech.

Na Konopiště dorazí i Helena Vondráčková, Peter Nagy, Petr Kolář, Katapult, Wabi Daněk, Jarda Hypochondr nebo Janek Ledecký, hlavní hvězdou však bude pochopitelně právě Karel Gott. „Během mého vystoupení budu určitě sázet na písně, které posluchači dobře znají a budou si je moct se mnou zazpívat. Na to se ostatně těším ze všeho nejvíc,“ prozradil legendární zpěvák.

Na pódiu se objeví hned několik zpěváků, kteří v minulosti nazpívali blanickou hymnu: Jakub Smolík, Josef Vágner, František Nedvěd nebo Petr Spálený. Poprvé si na akci Rádia BLANÍK zazpívá i skupina Divokej Bill a Anna K.

Kromě výše uvedených interpretů se na pódiu samozřejmě objeví i moderátoři Rádia BLANÍK a dalších členové týmu. Závěrečná narozeninová akce k 15. výročí vzniku Rádia BLANÍK vypukne v sobotu 7. června v poledne.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: